Jak Tam Turok ??

SIEMANKO
TUROK BYł JEDNYM Z KILKU TYTUłóW NA KOMPA,PRZY KTóRYM SPęDZIłEM WIELE GODZIN,A NIE BYłY TO CZASY MIODNE W TEGO TYPU TYTUłY,
NIE ODSTRASZYłO MNIE NAWET KILKA ZRęCZNOśCIOWYCH POSTOJóW,
ZWIEńCZONYCH MASą PRZEKLEńSTW,WIęC JAK TYLKO WYPATRZYłEM,żE NOWY TUROK WYCHODZI NA PLEJAKA,TO POCZUłEM DELIKATNE DRżENIE W PORTFELU,HE HE
NIESTETY NA JAKIEJś STRONCE WYPATRZYłEM PORóWNANIE DEMEK NA PS3 I X360 I NIESTETY TUROK NA PLEJAKA WYPADł MIAżDżąCO BIEDNIE:???:
JESTEM W TRAKCIE śCIąGANIE DEMKA,ALE MOżE JEST JUż JAKIś "SZCZęśLIWIEC",KTóRY ODPALAł JUż TO NA PLEJAKU I DA ZNAć,CZY TO TYLKO PROBLEM Z DEMKIEM,CZY WERSJA GIERKI NA NASZE CUDEńKO POLEGNIE NA KORZYść iXa???
NO I JAK TAM Z GRYWALNOśćIą,BO WIADOMO,żE MOżE BYć MASAKRYCZNA GRAFA,A GRYWALNOść NA 5 MINUT,A NIE CHCIAłBYM WYRZUCIć 2 STóWKI W BłOTO:twisted:
MAM NADZIEJę,żE NIE BęDZIE TO KOLEJNY TYTUł,OBOK BLACKSITE-AREA 51 I SOLDIER OF FORTUNE-PAYBACK,
KTóRY BęDZIE MóGł RYWALIZOWAć O TYTUł NAJBARDZIEJ HAńBIONCEJ ORGINAł I JEDNOCZEśNIE NAJBARDZIEJ SHITOWSKIEJ KONTYNUACJI.
A NAJGORSZE JEST TO,żE NIBY MOGłOBY TO BYć śMIESZNE,GDYBY NIE FAKT,żE NAWET PRZY TAKIEJ MEGA KONKURENCJI ZBIERA SIę KILKU GOSTKóW I TWORZY "GIERKI",TAK żAłOSNE,żE POWINNY BYć DODAWANE DO "GALI" I KTóRE NAWET TERAZ PRZY WOLFENSTEINIE 3D WYGDLąDAJą JAK POZBAWIONE JAJ I KRęGOSłUPA PIERWOTNIAKI
MAM NADZIEJę,żE NIKOGO NIE URAZIłEM
Z GóRY DZIęKI ZA CYNK O POSIADACZY TUROKA
POZDRAWIAM:krol:
 

fatchris

New member
demko sciagnolem jakis czas temu z USstore i hmm.. turoka dobrze pamietam z blaszaka 1sza jak i 2ga czesc i byl to poprostu miod dla oczu.. powiem tak, szoku nie przezylem ale trzeba zaznaczyc ze to tylko demo.. ale widac ze gra moze miec potencjal (frajda z zabijania gadów jest spora) hmm jest to tytul specyficzny i jedyny w swoim rodzaju... wiec imo warto.. choc nie wiem jak z dlugoscia gry.. wersje na blaszaka byly dosc dlugie.. demko wydaje sie schematyczne (to tylko demo!) czyli nie mamy za duzej ingerencji w terenie.. jestesmy troszke ograniczeni.. zawsze mozesz kupic gre za 190zl przejsc i za 160 spzredac na allegro.. stracisz 30zl (13 browaró.. tak wiem boli.. ^_^) pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
W SUMIE TO NIE CHODZI O TE 3 DYSZKI,TYLKO O TO,żEBY WYPASIONA GRA MOJEJ MłODOśCI NIE STRACIłA W OCZACH,JAK TO MIAłO MIEJSCE W PRZYPADKU TEGO GNIOTA SofF:pAYBACK:krol:
PZDR
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mnie osobiscie demo nie pociąga do kupna pełnej wersji .Coś mi zalatuje bublem typu black site;) mam nadzieję ze sie myle!
Sciagnołem demo na ps3 i na xbox360 ,w sumie te same motywy z tym ze na ps3 odczułem zacinki no i graficznie znowu lekko oszpecone:(
 
Ostatnia edycja:

Thomy

New member
Ja wziąłem bo była w MM za 150 Pln i nie żałuje, ale nie jest to gra którą bym z czystym sumieniem polecił.
 
ja też odpalłem pełną wersję,bo wychaczyłem za 130 złocisze i muszę przyznać,że wrażenia z zarzynania dinusiów są przednie,ale gierka jest strasznie trudna,gram na normalu,ale jeśli pojawiają się chłopaczki do zestrzelenia to już zaczyna się problem,a którym walczę nawet po kilkanaście razy:krol:
no ale aby byle do przodu,ale z porównaniem do tego gniota,to bym się za bardzo nie spieszył,więc pozdro dla wszystkich ANTY BLACKSITEOWCÓW,bo ta gierka to na prawdę siara dla ekipy ps3:(
 

Mefju

New member
Może pamieta ktoś co trzeba zrobić gdy już z tymi dwoma kolesiami po rozbiciu wracamy do ekipy a "szefuncio" każe nam iść i coś tam odszukać gdy dochodzędo tego miejsca są tam rozwalone kawałki statku i amunicja i nic pozatym.Proszę o pomoc :> .Dzięki i pozdro
 
Do góry