Jak takie cos reklamowac ?

Patrykos

New member
Witam.

Pisalem tu pare miesiecy temu o problemie z moim nowym tv sharp aquos 42'' 42XD1E (kupiony 10.2007). Opisywalem problemy z dziwnymi rzeczami na ekranie. Niestety serwisant sharpa przyjechal i stwiedzil tylko jeden problem z buczaca przetwornica a ekran wg. niego byl w normach tak wiec naprawili tylko buczenie... a co do ekranu zbywany bylem tekstami w stylu to pewnie wina pana kabla hdmi.

Tym razem przedstawiam fotke ktora wlasnie zrobilem ekranowi, wlaczona byla szara plansza testowa (z komputera). Musialem ustawic jaskrawosc i kontranst na 0 zeby uwidocznic to. Normalnie tego prawie nie widac, ale prawie robi ogromna roznice. Wszystko zalezy od puszczanego materialu, na jednych bezczelnie widac, na innych nie ma sladu.

Oto fotka:



Widac na niej pare rzeczy:

- pierwsza z nich to ciemna pionowa linia szerokosci ok 0.5cm, wyraznie odroznia sie od reszty i jest dokladnie na srodku ekranu.
- druga rzecz to rowniez ciemny pionowy obszar szerokosci ok 6cm, mniej wiecej po lewej stronie ekranu. Jakby plynne przejscie z szarosci na ciemnosc, i potem znow w szarosc.
- no a reszta to widac golymi oczyma, jakies wzorki jakby wypalone, a ktore bardzo przeszkadzaja jak sie oglada filmy, szczegolnie te nie w hd.

Poradzcie mi dobrzy ludzie, jak takie cos reklamowac? Wezwe serwis, gosc przyjdzie znow mnie wysmieje "od takich co za duzo czytali rzeczy na intermecie" i pojedzie w sina dal.
 

Patrykos

New member
Okazalo sie ze te wzorki kolorowe (turkusowe itp) zniknely mi dzisiaj rano. Musialy "wypalic" sie po graniu w jedna z gier na PS3 (czy to mozliwe ze takie cos sie dzieje na lcd? gralem moze 4h). Nie mniej jednak linie pionowe zostaly, a so od nowosci...
 
Do góry