Jak szybko przekopiować filmy z Pc na PS3

czaguz

New member
Witam,
Mam pytanie jak w temacie. Potrzebuje przegrac kilka filmów z PC na Ps3. Gdy kopiuje za pomocą media serwera filmy zajmują dużo wiecej niż w rzeczywistości. Czy jest jakas możliwość szybkiego zgrywania plików na ps3 z kompa?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Media Server albo przez pendrive / dysk zewnętrzny ale tutaj ograniczenia fat32 dadzą o sobie znać.
Pliki mają większy rozmiar na dysku konsoli bo media server musi je przekodować by PS3 mogła je odtworzyć.
Gdybyś kopiował już gotowe pod PS3 pliki to zajmowałyby ono tyle samo po skopiowaniu na dysk PS3.

Pozdrawiam,
 

czaguz

New member
Ale wtedy musi byc wlaczony komp na ktorym jest media serwer. A na PS3 jest w maire duzy dysk i mozna z niego odtwarzac.
 

orhm

New member
w sieci?

jeśli ps3 i komp są w sieci lokalnej (zakładam że tak), to ja bym spróbował (gdybym miał taką potrzebę) postawić na kompie serwer www - coś z pudełka, np. xampp, opera chyba ma wbudowany od niedawna, iis - cokolwiek

Do odpowiedniego foldera na kompie przekopiować filmy (albo folder z filmami podpiąć jako katalog serwera www). Teraz z konsoli wchodzimy przez przeglądarkę na adres naszego serwera (np. http://192.168.1.1/katalog_www_z_filmami - trzeba to sprawdzić sobie na kompie). lista plików, wybieramy który chcemy i klikamy zapisz na dysku.

Nie testowałem - strzał w ciemno.
 
Do góry