Jak sprawdzić jaki ma się kabel hdmi?

muaddib

New member
Mam 2 kable i nie wiem jakie - kupuje nowy ampli nowy bluray no i kabel min.1.3 by się przydał mam dwa i nie wiem za chiny jakie to są.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najpierw sprawdź te co masz. Jak wszystko będzie extra - to nie musisz nić wymieniać.
 

muaddib

New member
Heh ale właśnie o to pytam - jak to sprawdzić. Na kablach nie piszą jakie to. Na 1 nawet firmy nie ma napisanej a na drugim jest tylko nazwa bandridge
 

muaddib

New member
To jutro będę sprawdzał;) Napisów brak na kablach

Jestem ciekawy czy byłaby różnica w jakości między kablem 1.3 starym za jakieś 40zł

Moje kable nie mają tych anty zakłucaczy czy jak to się nazywa: takie czarne na kablu grube

Takie pytanko: jeżeli będą kable działać to czy warto kupić jeden lepszy kabelek?
Kabel HDMI 1.4 High Speed Ethernet 3D LINDY 1m (1444692455) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
lub taki:
Kabel HDMI 1.4 Prolink Exclusive 1.2m W-wa (1444407422) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Na pytanie który lepszy między tymi dwoma sprzedawca odpowiedział:

Sprzedawca odpowiedział mi tak: (porównałem 2 kable jeden prolinka za 60zł drugi lindy za 79zł)

"Na przewody lindy udzielamy 24 miesiące gwarancji.
Zdecydowanie polecam przewody marki lindy ze względu na jakość wykonania, która odbija się na jakości przesyłania sygnału."
 

muaddib

New member
Mam 42" plazmę. Podłączyłem kabel za 10zł za 40zł i bandridga za 70zł wszystkie kupione dawno (około 3 lata) - nie widzę żadnej różnicy;p Przydałoby się sprawdzić jakiś w salonach ale tutaj tylko lipne Neonety są w których nie wiedzą co to hdmi;D

Tak się zastanawiam czemu im większa sieć sklepów tym mnie ogarnięci pracownicy. Kiedyś chciałem kupić w jednej sieci sklepów tv. Było dużo - chciałem zapytać który wybrać i czemu i takie tam. Po odpowiedzi sprzedawcy - wycofałem się szybko i kupiłem w necie:D

Odpowiedź brzmiała krótko: obrazem :D:D:D
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja porównywałem kabel za 25zł no name z Monsterem za 600zł i też nie widziałem róznicy na 55calach :>
 

muaddib

New member
Cóż kable działają:D

ale źle policzyłem. Okazuje się że potrzebuje 3 kabli. 1 do nki;)

Kupię ten kabel Lindy i podłączę pod ampli - bluray i przetestuję w osiągach dźwiękowych - czy lepszy czy gorszy od zwyklaka:D
 
Do góry