jak skonfigurowac polaczenie bezprzewodowe w tx-l42e5e

adi0

New member
Witam, od niedawna jestem posiadaczem telewizora tx-l42e5e, chcialem skonfigurowac polaczenie z tv za pomoca opcji `polaczenia bezprzewodowego` z livebox tp. Podlaczam adapter sagem xg-76n lecz telewizor nieznajduje routera... Czy ktos probowal tego typu polaczenia z tv tej seri ? czy jest jakis adapter ktory umozliwi mi polaczenie ?
 

warhog

New member
Na chwilę obecną zamiennika chyba jeszcze nie ma więc trzeba czekać. Natomiast ja sobie podłączyłem ten model kablem. Wystarczy wpiąć kabel lan do routera lub do lapka cross-a i udostępnić połączenie bezprzewodowe.
 

servis-sk

New member
Czesc chlopaki.
A z adapterem Netgear WNDA3100 bende ten TVP odbjornik spolpracovacz?, czi ktos proboval?
Tez jestem zainteresovany bo potrzebuje wifi.
Starze modele dzalali bezproblemovo.

Dzenkuje za odpovjedz
 

warhog

New member
Czesc chlopaki.
A z adapterem Netgear WNDA3100 bende ten TVP odbjornik spolpracovacz?, czi ktos proboval?
Tez jestem zainteresovany bo potrzebuje wifi.
Starze modele dzalali bezproblemovo.

Dzenkuje za odpovjedz

http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/84902-panasonic-l37e5e-a-netgear-wnda3100-v2.html

Niestety nie będzie. Modele z poprzedniego roku i wcześniejsze faktycznie działały. W podanym linku pisze, że oficjalny wi-fi dongle to TY-WL20, ale kosztuje koło 300 pln, a na zamiennik trzeba czekać niestety.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Dlatego finalnie wybrałem ET5E. Był ok 300zł droższy, a miał wi-fi i 3D, na którym mi specjalnie nie zależało, jako bonus oraz 300Hz zamiast 150Hz (choć wątpię czy to da się zauważyć).
 
Do góry