Jak rozprowadzić cyfrę w domku

mirage

New member
czy tylko C+ ??

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie - a raczej potwierdzenie moich przypuszczeń:
Czy instalacja jaka została przedstawiona, zaproponowana na samym początku tego "działu" jest instalacją uniwersalną, tzn. że nie dotyczy ona tylko i wyłacznie platformy C+, ale może równie dobrze służyć platformie Polsat-u badź innym paltformom??
pozdrawiam
 

acton777

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

mirage

New member
:hmm: a niby dlaczego?? Wiesz rzeczywiście nigdy nie miałem styczności z takimi nazwijmy to problemami czy terminologiami, ale chyba ten portal jst po to żeby pomagać. :D Dlatego pytam czy jest mozliwość zrobienia takiego rozdziału sygnały jak w c+ dla np. polsatu. jeśli tak to poprosze o poradę. Jak stwierdzę ze mnie to przerasta to zrezygnuję z zabawy. :D To jest pewne. :grin:
Mam nadzieję ze nie chodzi ci o stawianie jakiegoś servera w domu i rozkłądanie instalacji internetowej na te potrzeby. :grin: Jesli tak to ja dziękuję. Szukam czegoś prostrzego.
 
Ostatnia edycja:

mirage

New member
ok. dzięki za linki.
Co do legalności to wiem doskonale czym to śmierdzi. Zresztą w kwestii chyba każdej platformy cyfrowej robienie podobnych numerów (sharing czy splitery) jest raczej "lewe".
Reasumując wątek - Pogadać o sposobie rozprowadzenia a podjać ostateczną decyzję o faktycznym rozporwadzeniu to dwie różne sprawy. :D Poprostu pytałem. :eek:k:
pozdrawiam
ps. wiem, że stronka tematycznie kręci sie wokół HD, z tym że była tutaj akurat mowa o rozprowadzaniu cyfry w domu więc zapytałem o inne platformy. Tak więc nie jestem tutaj pierwszy i napewno nie ostatni w tym temacie.
 

koven

New member
Tak jak kolega pisał - sharing czy splitery i tak jest to łamanie prawa, chyba, że w umowie (a w c+ chyba tak jest) znajdziesz zapis o możliwości rozprowadzenia sygnału w ramach danego lokalu. Wtedy nie powinno być problemu. Sharing jest nielegalny jeśli rozprowadzasz kody przez net. Jeśli dodatkowo bierzesz za to kase to już całkiem przechlapane :D . O TVSat i sposobach jej dzielenia znajdziecie więcej tu http://forum.dvhk.pl/
 

mirage

New member
Biokal???

Witam.
Kochani, wiem że pewnie to nie jest miejsce na zadanie tego pytania, ale za bardzo nie mam czasu na szukanie odpowiedniej grupy tematycznej a potrzebuję w miarę szybką odpowiedź.
Co sądzicie o firmie BIOKAL - jako producencie kabli do SAT. Zaproponowano mi dla mojej TV SAT własnie kabel tej firmy.
Podaję ponizej także typ:

Biokal Vector CU-520 Trishield

Z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość za pytanie może nie w tym miejscu co trzeba.
pozdrawiam
 
Do góry