Jak rozebrać dysk zewn. WD

pkomp

New member
a to forum komputerowe?
podwarzać tam gdzie widać że są zatrzaski

a dwa to może nauczyć się pisać o co konkretnie chodzi?bo
WD jak każda firma ma dziesiątki produktów
 

pkomp

New member
no i masz pozamiatane - to cudo nie do otwarcia bez uszkodzenia - próbowałem na dwóch i nawet na drugim slady zostały


ps.sprzedaj i kup drugi znacznie taniej bo napewno nie zapłaciłeś za niego legalnie poniżej 350 pln :)
kwestia druga - za ciut ponad 300 masz rakietę samsunga - ten WD to wydajnościowo chłam
kwestia 3 samsung ma obecnie 1TB na talerz ale kiedy wejda na rynek nie wiem ale mogą pozamiatać nawet przy obrotach 5400 obecne dyski F2 samsunga i tym podobne na 7200 obr/min
 

pkomp

New member
kolego ale czy to jest dysk laptopowy czy 3.5 cala?....no właśnie....rozbiera się je podobnie tyle że laptopowe znaaaaaacznie prościej bez śladów
 

casanova07

New member
no i masz pozamiatane - to cudo nie do otwarcia bez uszkodzenia - próbowałem na dwóch i nawet na drugim slady zostały


ps.sprzedaj i kup drugi znacznie taniej bo napewno nie zapłaciłeś za niego legalnie poniżej 350 pln :)
kwestia druga - za ciut ponad 300 masz rakietę samsunga - ten WD to wydajnościowo chłam
kwestia 3 samsung ma obecnie 1TB na talerz ale kiedy wejda na rynek nie wiem ale mogą pozamiatać nawet przy obrotach 5400 obecne dyski F2 samsunga i tym podobne na 7200 obr/min

No nie ;p
To też jest opcja, bo szkoda wywalić w kąt obudowy, która i tak czy siak zapewne do użytku sie już nie przyda. Myślę, że 200-250 do wyjęcia od ręki, a jak dodać do tego, że gratis wypełniony music, to powinien osiągnąć cenę nowego.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
oczywiście że złożyłem ,jest 9 zatrzasków które przy rozbieraniu pięknie się poddają a spowrotem ślicznie zaskakują :)
 

KubaArek

New member
Bez reklam
film pokazuje dysk 3,5" i widzę że zasada jest taka sama jak przy 2,5" ,to jest taka sama puszka plastikowa na zatrzaski tylko że większa.
 

casanova07

New member
ps.sprzedaj i kup drugi znacznie taniej bo napewno nie zapłaciłeś za niego legalnie poniżej 350 pln :)
kwestia druga - za ciut ponad 300 masz rakietę samsunga - ten WD to wydajnościowo chłam
kwestia 3 samsung ma obecnie 1TB na talerz ale kiedy wejda na rynek nie wiem ale mogą pozamiatać nawet przy obrotach 5400 obecne dyski F2 samsunga i tym podobne na 7200 obr/min

Który dokładnie masz na myśli i na co zwraca uwagę?

Jak patrzec na predkosc, czy cache to ten WD ( SZOK! DYSK USB WESTERN DIGITAL 2TB - SZYBKO 24H! (1490203578) - Aukcje internetowe Allegro ) wygląda na lepszy niż samsunga i seagate.
 
Do góry