Jak przetestować LCD

lacoste634

New member
Jeśli będę oglądać kalbówkę cyfrową, ale nie w standardzie HD to obraz będzie w rozdzielczości [SIZE=-1]720 x 576 ? Chyba najlepszym testem jak w domu to będzie grać jest zrobić sobie filmik w tej rozdzielczości, iść do gościa w sklepie z usb i powiedzieć żeby odegrał... ewentualnie sprawdzić czy już ma taki filmik??
[/SIZE]
 

krissprot

New member
Witam, po długiej lekturze i śledzeniu kilku wątków przyszedł czas abym i ja poprosił o radę :grin: W zasadzie wacham sie jeszcze gdyż budżet jaki maxymalnie mogę przeznaczyc to 3200zł - do 3500 zł :( Tv głownie do Cyfry + oraz Laptopa (obejrzenie filmu na nim , internet), pokój 5m x 4m odległośc od tv około 2,5 do 3 m max i nie wiem czy 32 " czy 37 " pokój bedzie mało nasłoneczniony .Proszę o radę (podanie 3-4 modeli ) które nadawały by się do mojego pokoju .Z góry dziekuję za wszelką pomoc :-D
 

noise

New member
krissprot napisał:
Witam, po długiej lekturze i śledzeniu kilku wątków przyszedł czas abym i ja poprosił o radę :grin: W zasadzie wacham sie jeszcze gdyż budżet jaki maxymalnie mogę przeznaczyc to 3200zł - do 3500 zł :( Tv głownie do Cyfry + oraz Laptopa (obejrzenie filmu na nim , internet), pokój 5m x 4m odległośc od tv około 2,5 do 3 m max i nie wiem czy 32 " czy 37 " pokój bedzie mało nasłoneczniony .Proszę o radę (podanie 3-4 modeli ) które nadawały by się do mojego pokoju .Z góry dziekuję za wszelką pomoc :-D

tak dlugo sledzisz i jestes pewny ze napisales to w odpowienim watku?
--
Robert Stuczynski
http://noiserobert.spaces.live.com/
 

krissprot

New member
fakt pomyliłem sie :( przepraszam widac godzina zrobiła swoje :roll: czytałem kilka wątków w kilku oknach i nie w tym napisałem .Moda proszę jeśli to możliwe o przeniesienie .Pzdr .
 
Do góry