Jak przesłać film, zdjęcia ns PS3

akejup

New member
Witam
Jestem od dziś nowym użytkownikiem PS3. I mam pytanie, ponieważ PS3 posiada dysk o pojemności 320 GB to rozumiem iż można przechowywać na nim zdjęcia czy filmy. Moje pytanie dotyczy jak je tam przesłać ? PS jest połączony przez wi-fi z ruterem. Czy należy używać jakiego programu do przesłania danych z komputera do PS ?
Pozdrawiam
 

akejup

New member
Witam. Znalazłem do tego program PS3 Media Server, dzięki któremu przegrałem film z PC do PS 3.
Wszystko było by fajnie gdyby nie mały niuans.
Po włączeniu PS3 Media Server na PS 3 wybieram udostępniony folder z filmami. I tu mogę skorzystać z dwóch dróg postępowania :
1. jeśli wejdę w konkretny film i go skopiuję to mam wersję np. która ma 9 różnych audio
( 1.polski lektor, 2. polski lektor+polskie napisy, 3. polski lektor+angielski napisy itd)
2. jeśli wejdę w folder "transcode" , wybiorę film i tu pojawia mi sie te 9 różnych wersji lektor i napisu, wybieram sobie tylko wersję polski lektor i mogę sobie go kopiować na PS 3.

Moje pytanie brzmi, czy jest opcja ustawień taka, bym nie musiał wchodzić w transcode i wybierać tylko polskiego lektora, czy można to ustawić by był tylko polski lektor. Widziałem taką funkcję jak wchodzę w PS3 Media, widzę dyski oraz taka funkcja "ustawienia wideo" które jak otworzę mam do wyboru napisy i transcode. Tu można sporo poustawiać. Może ktoś chętnie podpowie co i jak.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Do góry