Jak postąpić odbirajac tv od kuriera

blaca

New member
Witam. Jutro zawita do mnie kurier z nowym tv. Telewizor dość spory 42 cale. Przesyłka za pobraniem. Czytałem na ten temat ale jest tyle rozbieżności ze nie wiem co robić. Mam nic nie podpisywać tylko zobaczyć ze telewizor jest sprawny a potem dopiero zapłacić? A jezeli kurier sie nie zgodzi to odesłać go razem z tv w diabły? Czy podpisać odbiór, zobaczyc telewizor i dopiero zapłacić? Najgorsza opcja to podpisać, zapłacic i dopiero chciec zeby kurier poczekał aż sprawdze działanie tv - na pewno nie poczeka jak bedzie miał podpis i kase. HELP
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Jeśli chcesz odebrać (z tego co się orientuję) to musisz podpisać, zapłacić i w obecności kuriera sprawdzić zawartość. Jeśli zawartość jest niezgodna lub uszkodzona spisujecie protokoł reklamacyjny. Co dalej nie wiem. Jeśli paczka zewnętrznie uszkodzona to nie odbierasz, chyba, że chcesz. Czy działa, żaden kurier nie poczeka.
Masz zdaje się 10-14 dni na zwrot towaru.
 

blaca

New member
W sumie to chcę tylko zobaczyć czy matryca jest cała nie porysowanie i takie tam oględziny zewnętrzne. Nie chce go włączać i sprawdzac kurier na to na pewno nie pójdzie.
 

facet

Member
Bez reklam
Najgorsze co możesz zrobić to włączyć od razu po dostarczeniu.
Sprawdź czy wszystko w porządku i pozwól telewizorkowi poleżeć w pokoju pare godzin:) Albo i całą noc:)
Masz 10 dni na zwrot:)

U mnie kurier pomógł mi wnieść do domu, i sprawdził razem ze mną czy wszystko ok:)
Trwało to ok 15 minut:)
 

Damixsat

New member
Dokładnie tak,odbierają przesyłkę z tv od kuriera,w pierwszej kolejności należy sprawdzić czy nic nie jest uszkodzone. Główne wady to pęknięcia i porysowania.
 
Do góry