jak połączyć tv crt z laptopem?

debik

New member
witam,

mam telewizor kineskopowy panasonic z wejściami Euro, czinczami i s-video, w laptopie mam tylko wyście standardowe do monitora VGA i jacka do dzwięku.

czy są jakieś kable czy przejściówki którymi mógłbym połączyć laptop z tv??

z góry dzięki!!
 

dariom1

New member
Witaj. Jeżeli nie masz innego wyjścia z karty graficznej jak tylko vga to tv crt (z tego co się orientuję) nie podłączysz. Jedynym wyjściem będzie zakup karty graficznej z takowym wyjściem np. s-video. Później dobór odpowiednich sterowników ( te orginalne nie zawsze dobrze współpracują z tv) i możesz podłączyć do wejścia w tv s-video,euro lub czincz, jest duży wybór kabli i przejściówek dostępnych np. na allegro.
 

dj_daro

New member
Panowie mój motyw to Laptop z 7-pinowym wyjściem s-video. TV (jeszcze crt) ma euro, cinch lub s-video. Po podłączeniu kablem s-video 4-pinowym obraz nie wygląda najlepiej. Zastanawiam się czy połączenie s-video (7pin)-> euro da lepszy efekt. I fakt, że 3 piny nie są podłączone czy to nie wina pogorszenia obrazu. Jeśli nie da rady ten sposób to może podłączyć laptop do nagrywarki LG rh7800, która ma złącza: A/V-In, S-Video In, DV-In, Antenowe, RF, 2 x Euro, Coaxial, Optyczne, A/V-In/Out, Component/Progressive Scan.
Proszę o pomoc.
 

dj_daro

New member
Dzięki. nie pomyślałem o wyjściu wga ;-D w sumie ten lapton nie jest u mnie w domu więc miałem prawo. Ps. Jak jest z jakością obrazu na tym kablu ???
 
Do góry