Jak połączyć ten zestaw?

miszcz

New member
Mam na stanie 3 urządzenia: plazmę panasa 42Pv80, zwykłego nboxa, i ampli yamahy rxv-661:cool: . Dotychczas miałem podłączonego nboxa po hdmi do plazmy i wszystko smigało piknie. Do tego zestawu chcę dołączyć ampli ale nie wiem czy jak puszczę po hdmi to będzie toto chodziło. Czy może lepiej zainwestować w componenta? Jeśli ktoś ma, podobny zestawik to proszę o info
 

przemek202

New member
miszcz napisał:
Mam na stanie 3 urządzenia: plazmę panasa 42Pv80, zwykłego nboxa, i ampli yamahy rxv-661:cool: . Dotychczas miałem podłączonego nboxa po hdmi do plazmy i wszystko smigało piknie. Do tego zestawu chcę dołączyć ampli ale nie wiem czy jak puszczę po hdmi to będzie toto chodziło. Czy może lepiej zainwestować w componenta? Jeśli ktoś ma, podobny zestawik to proszę o info


Oba typy sygnałów są do siebie bardzo podobne, w bardzo podobny sposób przesyłają obraz i dostarczają te same informacje do wyświetlacza. W praktyce najlepiej jest oczywiscie w miarę możliwości sprawdzić które podłaczenie spisuje się u Ciebie lepiej.
 

miszcz

New member
mój problem sprowadza się do tego że nie wiem czy n-ka będzie chodziła podłączona do yamahy po hdmi. wiadomo jakie kłopoty sprawia ta miła telewizja nowej generacji - a to dźwięk szwankuje, a to obrazu brak, albo obu rzeczy na raz, a to zawiesza się od czasu do czasu, cuś tam pika bez dania racji itp.;)
no i teraz nie wiem czy inwestować w kabel hdmi i liczyć się z tym że będą to wyrzucone pieniądze, czy też może, dzięki Waszym sugestiom, odrazu dokonać właściwego zakupu (ino jakiego?)
 
Do góry