Jak Połączyć pliki AVCHD w jedną całąść

jarmalik

Member
Bez reklam
Nie wiem jak w Panasonicu, ale w SONY jest tak, że gdy odtwarza się film wprost z kamery przez HDMI to dźwięk jest tylko stereo. Dopiero po wyeksportowaniu plików na dysk twardy lub nagraniu płytek DVD(AVCHD) podczas ich odtwarzania pojawia się 5.1 Dolby Digital.
 

Marta_76

New member
Okazało się że ustawienia mikrofonu są możliwe tylko w Manualnym trybie. czy to oznacza że w trybie Auto nagrywa się tylko w Stereo?
 

slimak

New member
Bez reklam
slimak napisał:
Tak działa standard AVCHD między innymi w Panasonicach (plik do ~4,2GB) ograniczenie to obowiązuje również kamerę.

Nie bardzo mogę się z tym zgodzić. Na mojej kamerze SONY zdarzyło mi się kilka razy nagrać pliki AVCHD (*.m2ts) o wadze około 6 GB i nigdy nie były podzielone przez kamerę. ...

Jak przeanalizujesz różnice pomiędzy stwierdzeniem „miedzy innymi” a „wszystkie”, to się zgodzisz. :)

P.S. Sprawdzałeś na wyjętej karcie z kamery, czy po eksporcie na PC za pomocą PMB?

P.S.2 Canony HF10 HF100 i Sony SR11, SR12, na pewno moją ograniczenie wielkości pojedynczego pliku do 2GB.
 
Ostatnia edycja:

Marta_76

New member
Pliki zapisuje poprzez podłączenie kamery do usb komputera i przy pomocy dołączonego programu HD Writer AE, zgrywam je na dysk
 

jarmalik

Member
Bez reklam
P.S. Sprawdzałeś na wyjętej karcie z kamery, czy po eksporcie na PC za pomocą PMB?

P.S.2 Canony HF10 HF100 i Sony SR11, SR12, na pewno moją ograniczenie wielkości pojedynczego pliku do 2GB.

Moja kamera to SONY HDR-SR7 E a więc z twardym dyskiem. Na kartę można na niej zapisywać tylko zdjęcia. Jak wspomniałem, nie stwierdziłem na niej ograniczeń wielkości pliku do co najmniej 6 GB - większych nie nagrywałem.
 
Do góry