Jak podpiąc glosniki pod tv LCD ?

chester35

New member
witam jestem po zakupie tv LCD LG LD565 42 cale . podlączone mam do tego xbox360 oraz cyfra + . obraz ok tylko problem z dzwiekiem , niezbyt mnie zadowala ;/ mam glosniki komputerowe 2+1 logitech i chcialbym je podlączyc pod tv na pc sprawdzają sie BD . problem w tym ze nie wiem jak je podlączyc musze kupic jakąs przejsciówke czy cos ? jesli da sie to zrobic to prosze piszcie i jaki bylby tego koszt .
 

adamcio666

New member
witam jestem po zakupie tv LCD LG LD565 42 cale . podlączone mam do tego xbox360 oraz cyfra + . obraz ok tylko problem z dzwiekiem , niezbyt mnie zadowala ;/ mam glosniki komputerowe 2+1 logitech i chcialbym je podlączyc pod tv na pc sprawdzają sie BD . problem w tym ze nie wiem jak je podlączyc musze kupic jakąs przejsciówke czy cos ? jesli da sie to zrobic to prosze piszcie i jaki bylby tego koszt .

chester35, mam prośbę trochę z innej beczki: chce kupić LG 42LD565. Myślałem też o 42LD550 ale po przeanalizowaniu na stronie LG danych wychodzi że LD565 odtwarza divx z USB, a ld550 nie. Czy to prawda. Czy ty wychwyciłeś jeszcze inne różnice (LUPO78 pisał też o różnicy w kolorze obudowy, widziałem 42LD550 i obudowa była cała czarna - jaka jest u Ciebie w LD565? ). Czy matryca (czyt. jakość obrazu) jest taka sama jak w 42LD550

Dzięki za pomoc
 

chester35

New member
obudowa jest czarna (piano black) czy jakos tak sie to nazywa bardzo fajnie to wygląda . jesli chodzi o jakosc obrazu w sklepie nie widzialem zadnej róznicy .a z tym usb to nie wiem jak jest do konca bo jeszcze nie sprawdzalem dopiero po zakupie jakiegos pendrive bede wiedzial.
 
Do góry