Jak podłączyć?

grzegorz 74

New member
Witam koledzy.
Jestem w tej dziedzinie laikiem,i mam problem z podłączeniem amplitunera onkyo TX-SR605 z DVD onkyo DV-SP405+TV FUL HD.Proszę o informację jakich użyć przewodów żeby to w miarę hulało .Za pomoc z góry dziękuję .Proszę o szybki odzew .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dvd do ampli po HDMI
dvd do telewizora po HDMI
ampli do telewizora po HDMi
Telewizor do ampli analogowo - dla dźwięku po ( zależy co masz w telewizorze)
 

Pandemonium6

New member
Zapytanie

Mam ten sam problem co autor wątku. Też kupiłem LG bd370. Chcę go podłączyć pod tv za pośrednictwem amplitunera.
Pytanie 1. Czy odpalając płytę blue ray jakość obrazu, która trafia do tv straci na jakości?
Pytanie 2. Jeśli mój amplituner nie ma dekodowania dźwięku HD (np. Dts hd lub true hd) to jaki standard dźwięku będzie odtwarzany.
Pytanie 3. Po co analogowo podłączać tv pod amplituner. Żeby korzystać z kina domowego odbierając sygnał z anteny dachowej, która za frko oferuje aż 4 programy (oczywiście płacąc abonament rtv)
Pytanie 4. Dekoder cyfry podłączyć pod amplituner czy bezpośrednio pod tv.

Nie wiem ile wejść ma amplituner, bo go jeszcze nie mam i rozważam zakup. Chcę taki co ma tylko 1 głośnik i amplituner bo nie mam kabli w ścianach i nie zamierzam kuć pokoju.

Dzięki za odpowiedź
 

Pandemonium6

New member
Chcę taki amplituner zintegrowany lub amplituner + głośnik, który jest 1 + subwoofer. Głośnik ten miałby dawać dźwięk przestrzenny (odpowiednik zintegrowanego kina domowego). Coś jak zestawy philips hts
 
Do góry