Jak podłaczyć TV+PS3+Dekoder

sarami99

New member
Witam !
Od rana kombinuje jak podłaczyc to wszystko razem do amplitunera (technics sa ax720) ,ale mi sie to nie udaje i juz nie mam pomysłu jak to zrobic . Chce zeby dźwięk był poprostu wydawany przez moje zewnetrze głosniki Altusy. Tv ma wejscia hdmi i dekoder tez . Czy jest jakas szansa na podłaczenie tego za pomoca takiego amplitunera jakiego posiadam ? Proszę o odpowiedz

Pozdrawiam !
 

buczo81

New member
Jak nie napisałeś jaki masz TV to czego oczekujesz?
Z dekodera na pewno możesz chinchami bezpośrednio do technicsa
Do konsoli musisz mieć specjalny kabel http://4.bp.blogspot.com/-zg5T8u8RoI4/ThP0a8hzUVI/AAAAAAAABIA/PW7qXbNuVhY/s320/av-cables1.jpg
i wtedy tak samo. Niektóre tV maja wyjścia audio chichowe, ew ale to lipa do wyjścia słuchawkowego w tv kablem minijack->chinch,

Nie koniecznie, można by spróbować podłączyć konsole, dekoder z tv po hdmi, a tv chinchem z ampli.
Z tym że jak mówisz trzeba by podać jaki to TV , czy coś takiego zadziała.
 

piotrek09

New member
Siemka ej mam pytanko bo chciałbym kupić ps3 szczgólnie dla gtaV xD i teraz tak mam telewizor o marki sony i dekoder i z tyłu telewizora mam 2 wejścia biały i czerwony przy czerwonym piszę rvd/dvd a przy białym piszę L/O albo B S/I albo t a na dekorze mam tak wejście hdmi usb aerial in aerial out , digital i pod tym piszę S/PDIF , analog out i pod tym Audio R+L i jeszcze tv scart Proszę o pomoc i czy będzie mi to działało :?
 

Attachments

  • IMG0034A.jpg
    IMG0034A.jpg
    209,1 KB · Wyś: 514
  • IMG0036A.jpg
    IMG0036A.jpg
    238,3 KB · Wyś: 402
Do góry