Jak podlaczyc to co kupilem??

Czapa

New member
Witajcie! troche kasy wydalem ale mam... i sie pytam jak popodlaczac zeby uzyskac najlepszy efekt:) ale po kolei:
sprzet:
1. TV JVC AV 32h5 (philipsa pw9551 juz nie bylo shit)
2. Amplituner Onkyo tx-sr304e
3. Odtwarzacz DVD DV-sp305

I na poczatek
1. TV ma wejscia 3x euro (z czego w dwoch jest napisane ze mozna do nich puscic sygnal s-vhs, o ile pozwala nadajnik - a i wszystkie moga przyjac sygnal RGB) i 1x svhs, 1x chinch.
2. DVD ma wyjscia - komponent, kompozyt i scart (po ktorym mozna puscic sygnal RGB)
3. Amplituner ma wyjscia komponent i chinch

no i mam q - jak to wszystko podlaczyc by bylo najlepiej

na razie wydaje mi sie, ze dvd pojdzie BEZPOSREDNIO pod tv - tylko jakim kablem? Czy sa kable typu komponent - scart? czy po podlaczeniu do tv to bedzie dzialac? czy moze przeslac przez scarta ustawiajac na wyjscie/wejscie RGB? bo podlaczenie chinch odpada. heh nie mialbym klopotu, gdybym kupil philipsa - wszyskie polaczenia tam byly chlip chlip, no ale jak sie nie ma co sie chce, to sie lubi co sie ma heh....

a i tak jeszcze jedno - jezeli mozna podlaczyc dvd pod tv, to PO CO podlaczac do amplitunera i wtedy wysylac sygnal do tv?? tak z ciekawosci.

bylbym bardzo szczesliwy, gdyby ktos odpowiedzial na moje pytania/problemy
pozdrawiam
czapa

ps. jeszcze jedno - czy ew. jezeli jest kabel component - scart, to po podlaczeniu takim kablem, to wlaczenie opcji progresive scan przy tym telewizorze cos da?
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
TV nie ma componenta czyli jedyna opcja to podłączenie odtwarzacza przez scart. Nie ma możliwości wyjść componentem z DVD na scart w TV. Co innengo jakby component w telewizorze był
 
Do góry