Jak podłączyć telewizor LCD/plazmę do komputera/laptopa

fenix2

New member
Simpsonek a jakiej długości masz kabelek DVI-HDMI i jakiej firmy ??? Jeżeli jakiś długi to spróbuj na krótszym jakimś sprawdzonym u kolegi albo w sklepie bo słyszałem że powyżej 5m na tanich kablach jest lipa.

 
Ostatnia edycja:

simpsonek

New member
5 metrow ma dokladnie no i kosztowal jakies 50 zl
a kurcze wlasnie nie mam za bardzo gdzie go sprawdzic albo znalezc inny .... chyba bede musial kupic jeszcze jeden sprawdzony w sklepie
:(
a ty patrzyles moze na tym kabelku czy smiga??
 
Ostatnia edycja:

fenix2

New member
Jeszcze nie patrzyłem czekam na przesyłkę z Allegro bo w Media M. w Będzinie i w Częstochowie nie ma kabelków DVI/HDMI 5m o ZGROZO :twisted: !!!
Powinien przyjść około piątku jak coś dam znać jak wypadły testy.
Zamówiłem Vivanco SOUND & IMAGE 5m .
Mam nadzieje że warto było.
Może sprawdź jeżeli masz możliwość kabel albo TV czy komp u kogoś innego może któreś z gniazd masz uszkodzone.

W instrukcji pisze że :

"Podłączyć kabel do gniazda PC/HDMI. Wybrać PC z opcji PC/HDMI audio w menu Połączenia AV znajdującym się w menu USTAWIENIA.
.
Naciśnij ->O, aby wybrać tryb PC "

Nie cytujemy poprzednika
 
Ostatnia edycja:

fenix2

New member
Simpsonek przyszedł dziś kabelek, podpiąłem wybrałem tylko ->O wejście HDMI1 i ruszyło od razu ustawiłem rozdziałke 720p komp rozpoznał dobrze TV.

Mam tylko problem bo obraz wyświetla się w rozdzielczości 1280x720.
NIe wiecie dlaczego tak się dzieje ??

 

polak7

New member
Witam, mam problem.
Chce podlaczyc laptopa do telewizora.
Moj telewizor to Sharp 37b20e.
Moja karta graficzna w lapku to: ATI Mobility Radeon HD 3650.
Kupilem kabel HDMI-HDMI, ktory kosztowal 65zl.
Podpinam kabel do wyjscia hdmi w telewizorze, nastepnie do wyjscia hdmi w laptopie.
I na telewizorze nie mam obrazu, tzn czarny ekran jest.
Najlepsze jest to, ze kabel jest racze sprawny, poniewaz raz mi obraz na telewizorze sie pokazal i wszystko bylo ok, nie wiem dlaczego. Ale teraz nie
umiem tego podlaczyc. Podejrzewam, ze problem moze byc w ustawieniach grafiki.

Wstawilbym kilka screenow, ktore pokazuja ustawienia grafiki na laptopie, ale wyskakuje komunikat

UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi.
 

Geno21

New member
Laptop + Hdmi + LCD

Witam. Podłaczyłem HP Pavilona 6700 pod LCD Sharpa wszystko bylo ok, obraz troche uciety po bokach ale filmy wyswietlal perfect, chcialem te uciencia zlikwidowac i nie wyszlo:) teraz LCD wyswietla mi tylko tapete, a ikon i co gorsza filmow nie widac, dlaczego?

p.s. nie wiem jak wrocic do ustawien podstawowych :/
 

gregor-69

New member
dziwny problem

Witam,
podłączyłem TV do kompa przez HDMi-DVI, obraz rewelacja, tylko że przy grach zaczynają się kłopoty: obraz "skacze" i jest "poszarpany". możecie coś poradzić bo sprawdziłem już wszystkie możliwości (rozdzielczość, kable, ustawienia grafiki) i nic nie pomogło??? będę bardzo wdzięczny za jakies rady.
 

kroma

New member
Witam,
Od tygodnia jestem posiadaczem Sharpa d65e i postanowilem go podlaczyc pod laptopa. Podlaczam przez kabelek d-sub. Maksymalna rozdzielczosc jaka udalo mi sie uzyskac to 1280x1024. Czy jest to maksymalna rodzielczosc jaka moge uzyskac przez d-sub w tym modelu?

To mowi manual:
htt p://img143.imageshack.us/my.php?image=aanc1.jpg

Czy dobrze rozumiem, zeby uzyskac wieksza rodzialke musze podlaczyc pod hdmi, ktorego wejscia nie mam w laptopie? Dodatkowo nie mam opcji, zeby uzyskac 1080 nawet po hdmi ? :(
 

kroma

New member
Uj to niedobrze. Czuje sie jawnie zrobiony w konia. Czemu mi pisza ze ma panel 1920x1080 jak takiej rozdzialki nie moge osiagnac po podlaczeniu pod kompa ? :confused:
 

ivf

New member
prawdę mówiąc słusznie to określiłeś.. kto by się takich rzeczy spodziewał przy zakupie.. nawet głupio pytać czy LCD podłączone do komputera obsłuży swoją maksymalną rozdzielczość..
 

kroma

New member
a tak moze kontunujac ten watek, czy w innych tv mozna ustawic rodzialke 1920x1080 po kablu d-sub? moze sie ktos wypowiedziec?
 

nasty79

New member
Można uzyskać full hd z laptopa dell 8600gt z lg. w nvidia control panel znajdź opcje manage custom resolutioin i przy podłączonym lcd stwórz rozdzielczość jak CIę interesuje
Tu jest dużo kombinacji ale ja przez bardzo długo szukałem tej opcji. I działa!!!!
 
Do góry