Jak podłączyć taki zestaw

samfisher74

New member
Ostatnio wpadłem na pomyśl żeby zakupić projektor i ekran. Nie wiem jak taki zestaw polaczyc , czy będzie to łatwe i czy dam rade sam to zrobić . Czy moglibyście mi wytłumaczyć , po chlopsku jak to ma wyglądać , jakie kable itp. Chciałbym żeby mecze z dekodera multimedi oglądać na projektorze a dźwięk puścić przez amplituner H/K avr 161
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Hdmi dekoder ampli z ampli hdmi out do projektora.Pozdro
Albo z dekodera optycznym kablem dz wiek do HK i hdmi z dekodera bezpośrednio na projektor
 
Ostatnia edycja:

samfisher74

New member
jeszcze nie kupiłem , na razie przeszukuje rynek i czytam opinie główne zaożenie jest takie żeby monitor ( około 500 zł ) i projektor ( około 2000 zł ) nie przekroczyło 2500 zł , wiem że do tego dojda jeszcze kable , wieszak na projektor i właśnie z tym wszystkim chciałbym się zamknąć w 2500 zł
 

samfisher74

New member
jeszcze nie kupiłem , na razie przeszukuje rynek i czytam opinie główne zaożenie jest takie żeby monitor ( około 500 zł ) i projektor ( około 2000 zł ) nie przekroczyło 2500 zł , wiem że do tego dojda jeszcze kable , wieszak na projektor i właśnie z tym wszystkim chciałbym się zamknąć w 2500 zł

Tyle ze ja mam tylko jedno wyjście hdmi z H/K , a z tego co piszecie musze wyjac raz do projektora i dwa do tv , co zrobić z takim fantem ?
 

Alen69

New member
Zastosuj Splitter sygnału HDMI 1wej x 2wyjś. Na stonie aukcyjnej znajdziesz. Koszt od 70zł w górę. Ja używam takiego z zasilaczem zewnętrznym, wisi na nim TV i projektor, można mieć włączone oba odbiorniki na raz. Nie kupuj takiego rozdzielacza na kabelku za 25 zł nie dość że nie działa jak należy to jeszcze uszkodziłem wtyke w wpuszczonym w ścianę kablu hdmi.
 
Do góry