Jak podłączyć dvd panasonic S-33

Tomek.S

New member
Witam,do którego gniazda w kinie domowym panasonica SA-HT870 mam podłączyć kabel koncentryczny,nie ma wejścia COAXIAL IN i jak ustawić dekoder aby uzyskać dzwiek przestrzenny.
 

Tomek.S

New member
Panasonic Dvd S-33

a może ten kabel koncentryczny nie jest potrzebny,aczkolwiek sprzedawca właśnie ten mi polecił do podłączenia obu dekoderów,pomóżcie to jeszcze mogę wymienić na inny kabel.dzięki
 

timbot

New member
Bez reklam
oj, kolego, niestety nie podejrzewam (właściewie to jestem pewien), zeby twoje kino domowe miało jakiekolwiek wejscie cyfrowe (optyczne lub coaxialne)....
obawiam sie ze ma tylko wejscie stereo na cinchach L + R (dwa oddzielne lewe i prawe, wtyczki na pojedynczy bolec) i mozna tylko podlaczyc dvd kablem stereo 2xcinch z dvd i stereo 2xcinch w kinie....
i wtedy z surraundu w kinie nici.....
niestety nic z tym nie zrobisz....
dla pewnosci moznesz wrzucic na forum zdjecie tyłu kina domowego, ale niestety jestem wlasciwie pewien

dodano:
acha panasoniki maja jakas opcje surround enchancement lub supper surround, dzieki czemu dzwiek z wejscia stereo jest odtwarzany przez wszystkie glosniki i udaje surround, ale oczywiscie prawdziwym dzwiekiem przestrzennym nie jest, ale umila ogladanie w porowananiu z stereo...
 
Ostatnia edycja:
Do góry