Jak jest różnica między modelem BX i CX?

ace2

New member
Ceny nowych TV są bardzo wysokie, blisko jest do OLED.


Zastanawiam się nad 65" i są dwa modele tańszy BX i droższy CX, jaka jest faktyczna różnica?


Pozdr.
 

gryq

New member
Najważniejsze różnice
- procesor: a7 vs a9
- jasność matrycy
- liczba dostępnych złączy

Pzdr.
GryQ
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie wraca -jakie masz potrzeby i oczekiwania ?
Jaki masz teraz telewizor i na czym CI najbardziej zależy ?
LG BX też jest świetny i teraz cena jest rewelacyjna .
 

ace2

New member
kiki oczekiwania takie aby obraz był bardzo dobry a tv działał płynnie z Android. Zawsze podajesz kilka w tym LG nano po którym wszędzie jadą jak po burej suce. Będę kupował 2 różne TV ale niestety bez obrazy - nie u Ciebie pomimo zachęt, nie masz normalnego systemu płatności w dzisiejszych czasach jakim jest karta czy raty prawdziwe 0%. A ceny masz podobne do marketowych.
 

citisus

Member
Rozumie czyli warto dopłacić. Zastanawia mnie też czy nie lepiej żeby był na Androidzie?

Na forach opinie o Androidzie są różne. Problemy z aktualizacją, lubi się zapełniać i trzeba czyścić, zawiesza się itp.
Plus - to dostępność różnych aplikacji...choć i tu trzeba podchodzić ostrożnie.
Poczytaj.
Osobiście wolałbym oryginalny system producenta.
P.S. Lepiej chyba dokupić przystawkę do komunikacji....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na rynku są telewizory LCD 50% z IPS i 50% z VA.
Setki milionów osób są zadowolone z IPS i tyle samo z VA.

ACE 2 - No to sprawdźmy :
https://www.ceneo.pl/83676175
U nasz 7825 zł z pakietem. Czyli taniej 1500 zł
Nie ma takiego Banku na świecie , który daje raty zero.
Niektórzy dają się nabrać na to.
Bo ten model na raty zero kosztuje 8099 zł - czyli 1300 zł taniej.

LG 65G1 - https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-65g13la - i to po rabacie
Dla niebieskich taniej o 3500 zł - czyli ...

LG 65BX z pakietem taniej o 700 zł
LG 65CX z pakietem taniej o 700 zł Plus słuchawki za 799 zł gratis
Ale to Twój wybór.
 

ace2

New member
KIKI ładnie to napisałeś ale zero w tym prawdy lub pół prawdy.
Jak podałeś mi cenę za Sony 65 xh90 za 4800 zł to były w promocjach od 46600-4700, raty zawsze sprawdzam cenę zamawiam do RTV AGD i biorę 10 rat po 0% i jest to dokładna kwota dzielona na 10. Ale to nie istotne, ja kartą kredytową chciałbym kupić ale u Ciebie nie ma takiej możliwości i na dzisiejsze czasy to śmiech na sali. Chciałem kupić u Ciebie tylko dla tego, że bubla nie wyślesz i jest kalibracja jednego ustawienia, oczywiście ponownie nadużywasz słowa "profesjonalna" bo nic takiego nie robicie, wpisujecie jedno ustawienie do każdego TV. Profesjonalna to jest taka, że fachowiec ma sprzęt i kalibruje wszystkie tryby telewizora i to faktycznie kosztuje może i więcej niż te 500zł , które podajesz, a to co oferujesz to jako niebieskiemu sprzedałeś za 70zł do mojego Panasonica i efekt był taki , że przywróciłem poprzednie ustawienia.

Pominąłeś też fakt przy cenie promocji za wiele zakupów. W mediaexpert przy zakupie 3 artykułów od razu mam 1500zł upustu od całości. Będę kupował 2 telewizory i lodówkę więc mój zakup jak wyślędzę odpowiednią promocję będzie bardziej opłacalny.
To taki offtop za który przepraszam.
 
Do góry