Jak i czym czyścić matryce w LCD TV?

Bernesco

New member
Witam,
SAMSUNG np. do modelu 40M61B dodaje ściereczkę, śliczną, niebieską i bardzo miękką, zalecając przy okazji, aby poza zwykłą wodą nie uzywać niczego ponadto :)
 

raffcio

New member
mam wlasnie LCD Samsunga z opisywana przez ciebie "niebeska sciereczka" ale w instrukcji obslugi jest napisane zeby czyscic ja tyko obudowe a nie matryce.
 

iwanex

New member
Ja nie zauważylem zeby sie jakos specjalnie kurzyło na matrycy. A i obudowe mam czystą więc ta ściereczka wystarcza.
 

Bernesco

New member
czyszcząc dziada, czyli tv, używalem sciereczki nie tylko do pokrytej czarnym(ponoć fortepianowym lakierem) lamówki matrycy, samą matryce także, efekt był zniewalający, oczywiście tv nie pracował do czasu zakonczenia procesu czyszczenia :)
Pozdrawiam
 

ANDREW

New member
Odkurzacz plus koncowka z wlosem i delikatnie odkurzasz swoj tv :)

jezeli masz samsunga to najlepiej uzywac odkurzacza samsunga, ja mam Panasonica i uzywam odkurzacz Panasonica ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
od lat czyścimy ekran szmatką, często na sucho lub wodą , pozostałą cześć nawet pronto - efekt znakomity, żadnych problemów czy rys.
pozdrawiam
 

pepol45

New member
rysy na lcd

pisałem juz, miałem bardzo poważne rysy, wyczysciłem pianka do lcd active jet dostepna w sklepach komp. za ok 18zł 320sk pracy efekt super porysach ślad zaginął czyscic w jednym kierunku, pozdrawiam:D
 
Do góry