Jak dostać się do dysku w Popcorn A200

Danilo84

New member
Witam. Dzisiaj otrzyamłem Popcorna A200 wszystko pięknie działa. W A200 zamontowałem dysk 1TB i chciałbym się do niego dostać z poziomu Windowsa po Lanie. Komputer jednak go nie widzi. Proszę o pomoc jakiego programu użyć w windows, abym mogł kopiować tam filmy.

P.S.

Nadmienie, że zainstalowałem już EXT2fsd i ISS Drive i nic tam nie wykrwa. W otoczeniu sieciowym tez nic nie ma. Pozdrawiam i Proszę o pomoc Daniel
 

Jacek144

New member
Witam. Dzisiaj otrzyamłem Popcorna A200 wszystko pięknie działa. W A200 zamontowałem dysk 1TB i chciałbym się do niego dostać z poziomu Windowsa po Lanie. Komputer jednak go nie widzi. Proszę o pomoc jakiego programu użyć w windows, abym mogł kopiować tam filmy.
P.S.
Nadmienie, że zainstalowałem już EXT2fsd i ISS Drive i nic tam nie wykrwa. W otoczeniu sieciowym tez nic nie ma. Pozdrawiam i Proszę o pomoc Daniel

A sieciówka dobrze skonfigurowana? Może A200 nie ma przydzielonego IP. EXT2 nie jest potrzebne by kopiować z komputera na dysk odtwarzacza. Musisz dokładnie sprawdzić sieć,bo tu tkwi problem.
 

Danilo84

New member
Sieciowka ma przydzielone IP. A200 widzi komputer i odtwarza z niego filmy. Natomiast komputer nie widzi Popcorna. Moze chodzi o grupe robocza?? Jak musi byc?
 

Jacek144

New member
Sieciowka ma przydzielone IP. A200 widzi komputer i odtwarza z niego filmy. Natomiast komputer nie widzi Popcorna. Moze chodzi o grupe robocza?? Jak musi byc?

No to w konfiguracji komputera coś nie hallo. Ale co, to trudno mi to na odległość ocenić. Sprawdź to co KubaArek radzi. Będzie jakiś ślad
 

Danilo84

New member
Niestey to samo nie może nawiązać połączenia. Jakieś rady?? Jak sformatować dysk w A200 i jak powinien on być wyświetlany w otoczeniu sieciowym?? Jaka musi być grupa robocza?? Mam WORKGROUP. Pozdrawiam
 

Jacek144

New member
Niestey to samo nie może nawiązać połączenia. Jakieś rady?? Jak sformatować dysk w A200 i jak powinien on być wyświetlany w otoczeniu sieciowym?? Jaka musi być grupa robocza?? Mam WORKGROUP. Pozdrawiam

Dysk formatujesz w A200. Inaczej nie dasz rady,no chyba że masz linuksa. W otoczeniu powinien być widoczny jako............i tego nie wiem,bo ja mam inny NMT,ale też na linuksie i powinien być widoczny. A jaki masz system na kompie? Pewnie XP. Nie wiem jak masz skonfigurowany komputer,bo tu jest pies pogrzebany.Może to coś Ci pomoże
Przeglądanie otoczenia sieciowego - Windows 2000/XP/2003
 
Do góry