Jak dobrze zamontować SONY 46'?! Międzi innymi dzięki temu forum kupiłem LCD Sony 46

jarko34

New member
W5500. Teraz musze zamontowac go na ścianę. Hmmm, jak zorbić dobrze, aby przewody były schowane , ale i w każdym momencie można było je wymienić. Mile widziane podpowiedzi. Co i jak użyć by było SUPER ?!
 

Kaszan

New member
A czemu chcesz montować sam? Z tego co wiem to na tv 46" i większe, sony ma teraz promocje ze montują za friko. Promocja trwa do ktoregoś tam miesiąca 2010 roku.
 

sonix

New member
Kaszan napisał:
A czemu chcesz montować sam? Z tego co wiem to na tv 46" i większe, sony ma teraz promocje ze montują za friko. Promocja trwa do ktoregoś tam miesiąca 2010 roku.
Podaj opis gdzie tak pisze
 

Ares78

New member
Opcja warta rozważenia, tylko pewnie z tydzień trzeba poczekać, ale nic się nie płaci zrobią to fachowcy i jeszcze można paru rzeczy się dowiedzieć, chyba że ktoś woli na siłę sam się tym zajmować, albo bardzo się śpieszy.
sonix ta promocja była już dawno wprowadzona, także nie dziwie się, że zapomniałeś :)
 

Jan61

New member
jarko34 napisał:
W5500. Teraz musze zamontowac go na ścianę. Hmmm, jak zorbić dobrze, aby przewody były schowane , ale i w każdym momencie można było je wymienić. Mile widziane podpowiedzi. Co i jak użyć by było SUPER ?!

Mi montowali fachmani na koszt Sony. Przybyli tydzień po zgłoszeniu.
Samemu nie rób do tego. Jakbym ich nie widział w działaniu, napewno sam bym popsuł ekran. Do powieszenia w pewnym momencie trzeba więcej niż 4 rąk. Wieszak dają najtańszy na rynku, AR08, taki jak w reklamówce, odstaje 8cm od sciany.
Kabli nie da się łatwo potem wkładać i wyjmowac, bez zdjęcia telewizora.
Mi wsadzili tylne wtyki od razu. "Na macanta" możesz próbowac, a nuż trafisz w dziurę :)
Schować kabli ładnie się nie da. Mozesz dostać korytko kablowe, o ile to jest dla Ciebie wystarczająco ładne.
Ładnie, to by trzeba zamurować, o ile póżniej nie będziesz już dokładać, albo wmurujesz duże korytko kablowe, by wielkie wtyki weszły :-(
Mi się na razie dyndają. Nie wiem jeszcze ile tych kabli docelowe będzie.
 

Sych

New member
Najlepszym sposobem na ukrycie kabli jest.... niestety kucie ścian.... Kupujesz specjalną rurę, którą zalepiasz w ścianie. Z kablami nie ma problemu, wsuwasz je. Kujesz raz, masz spokój na długi czas:grin:
 

Sych

New member
Hehe :grin:.. Wtedy niech sama kuje;) Tak naprawdę inwestując w coś takiego przynajmniej trzeba wytrzymać od remontu do remontu. Duże koszty robocizny nie są, dużo pracy też z tym nie ma. Ja na szczęście jeszcze bez żony:D
 
Do góry