Jak do kupy najlepiej podłączyć TV G30 + BD210 + SC-HTB15EG

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam pytanko jak w temacie :bober:

Chcę połączyć TV G30 panasa z odtwarzaczem BD210 i kinem domowym SC-HT15EG

Chcę zwiększyć zestaw niestety wczesniej kupiłem BD210 a nie 310 i tu w 210 mam tylko jedno wyjście HDMI.

Chciałbym mieć dzwięk z TV i z BD przez kino domowe, mało tego bardzo chciałbym używać BD jako odtwarzacza muzyki z ominieciem TV. Czy raczej będę musiał puszcać muzykę na kino domowe zawsze przez TV tylko np. z wygaszonym ekranem w TV - średnio to wygodne, czy pozostaje mi tylko wymiana nowego BD?

TV ma 4xHDMI, 1 x optyczne oraz 5.1 audio (?)

BD ma :-( Wyjście HDMI, Wyjście wideo, Wyjście analogowe audio 2-kanałowe, 2 x USB, Czytnik kart SD/SDHC/SDXC, Wyjście cyfrowe

Kino ma dwa wyjścia HDMI, jedno wejście oraz wyjście optyczne
 

mietka

New member
Witam pytanko jak w temacie :bober:

Chcę połączyć TV G30 panasa z odtwarzaczem BD210 i kinem domowym SC-HT15EG

Chcę zwiększyć zestaw niestety wczesniej kupiłem BD210 a nie 310 i tu w 210 mam tylko jedno wyjście HDMI.

Chciałbym mieć dzwięk z TV i z BD przez kino domowe, mało tego bardzo chciałbym używać BD jako odtwarzacza muzyki z ominieciem TV. Czy raczej będę musiał puszcać muzykę na kino domowe zawsze przez TV tylko np. z wygaszonym ekranem w TV - średnio to wygodne, czy pozostaje mi tylko wymiana nowego BD?

TV ma 4xHDMI, 1 x optyczne oraz 5.1 audio (?)

BD ma :-( Wyjście HDMI, Wyjście wideo, Wyjście analogowe audio 2-kanałowe, 2 x USB, Czytnik kart SD/SDHC/SDXC, Wyjście cyfrowe

Kino ma dwa wyjścia HDMI, jedno wejście oraz wyjście optyczne
Po pierwsze kino ma 2 wejścia hdmi i jedno wyjście
schemat
kd(hdmi out)---hdmi--tv(hdmi(arc))
BD--hdmi--kd
jeżeli tv nie ma gniazda hdmi(arc) to dodatkowo optyk z tv do kd
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Po pierwsze kino ma 2 wejścia hdmi i jedno wyjście
schemat
kd(hdmi out)---hdmi--tv(hdmi(arc))
BD--hdmi--kd
jeżeli tv nie ma gniazda hdmi(arc) to dodatkowo optyk z tv do kd

fakt pomerdałem trochę opis, ale czy powinno po takim podłączeniu tak działać by nie trzeba było włązcać TV do słuchania muzyki z odtwarzacza BD???

TV ma ARC...
 
Ostatnia edycja:
Do góry