Jak byście sklasyfikowali kolejność

Witam.
Mam pytanie do forumowiczów odnoście klasyfikacji.

Podaje cztery modele telewizorów nowych w 100% nie uruchamianych w cenach dostępnych na dzień dzisiejszy.
Jak byście je sklasyfikowali od 1 do 4 moja kolejność przypadkowa

Panasonic TX-75EX780e cena 10999 zł
Panasonic TX-75FX780e cena 12100 zł
Sony KD-75XE9005 cena 13900 zł
Sony KD-75XF9005 cena 15000 zł

Dziękuję z góry za zaangażowanie pozdrawiam maciej
 
75ZD9 kosztuje majątek i jest niewiele tańszy od OLED 77 C8.

Nie wiem czy osiem tysięcy to nie wiele.
Nówkę sony można kupić za 25000 tyś z hakiem oledy w tej chwili do mnie nie przemawiają.
Sony to moja firma z ,którą jestem już od kilku dziesięciu lat i nigdy mnie nie zawiodła.
pozdrawiam sedecznie maciej
 

WuMike

New member
Bez reklam
Przy takiej wartości to juz nie jest duża różnica, co nie znaczy, że nieistotna. 25 tysięcy za bardzo dobry ekran, jakim jest 75ZD9, ale jednak starszej generacji to kwota, której raczej nie poświęcę.

Tyle mogę wydać na 75ZF9, z 5-letnią gwarancją i pod warunkiem, że poradzą sobie z kwestią czerni, której to jakość wstępne testy obnażyły, jako niewystarczają.
 
sony zd9

Witam.
Nie czekałem już na ofertę 75ZF9 tylko kupiłem 75ZD9,w jednym ze sklepów sony center w Warszawie mieli ostatni dwie sztuki nówki zapakowane produkcja grudzień 2017.Cena 21999 zł plus wieszak gratis,plus transport ,plus Pakiet Premium Montaż TV na ścianie.
Dodatkowa gwarancja plus uszkodzenia mechaniczne na pięć lat w sony 1600 zł.
Chciałem kupić od Pana Krzysztofa ale nie mógł załatwić nówki sztuki.
Pytanie zasadnicze czy ten monitor potrzebuje profesjonalnej kalibracji,jakie kable HDMI polecicie i czy jakieś specjalne kable antenowe.
Jestem laikiem i przepraszam za może głupie pytania jaki zapewnić sygnał kablówka multimedia czy raczej nc plus.
W mieszkaniu mam słaby sygnał komórkowy tak że multimedia zapewniło by mi lepszy internet po kablu ..
Co wy na to..
pozdrawiam serdecznie maciej
 
Do góry