jak byscie mieli wybrac jednego z nich...

gianbuffon

New member
Witam,
juz tyle razy pytalem na roznych forach i nikt mi nie wskazal konkretnego modelu.
wiem, ze najlepiej sprawdzic w sklepie, ale tych modeli jest za duzo.
bardzo prosze, zeby ktos mi wskazal kilka wartych uwagi, a najlepiej najlepszego:p
TV do ogladania filmow i pilki noznej(n-ka, dekoder cyfrowy UPC, takze analogowy, z ktorego czesciej korzystam) oraz do PS3.
Toshiba 32 R 3500
Toshiba 32 RV 555
Toshiba 32XV500PG
Toshiba 32XV550PG
Toshiba 32AV500
Sharp 32Rd8e
Sharp LC32D65E
JVC 32P80
JVC 32r90
Sony 32W4000, 4210
KDL-32V4000, 4500
32S3000, 4000
LG 32LG7000


moglibyscie napisac, czy ten jest dobry Sharp LC32D65E? moj tata jest nim szczegolnie zainteresowany. glowny powod, to ze ma 3xHDMI... heh ale co z reszta. przeciez nie ma 100hz, w ogole nie widze, zeby ktos go polecal na forum...
bardzo prosze o szybka pomoc:)
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
gianbuffon napisał:
Witam,
juz tyle razy pytalem na roznych forach i nikt mi nie wskazal konkretnego modelu.
wiem, ze najlepiej sprawdzic w sklepie, ale tych modeli jest za duzo.
bardzo prosze, zeby ktos mi wskazal kilka wartych uwagi, a najlepiej najlepszego:p
TV do ogladania filmow i pilki noznej(n-ka, dekoder cyfrowy UPC, takze analogowy, z ktorego czesciej korzystam) oraz do PS3.
Toshiba 32 R 3500
Toshiba 32 RV 555
Toshiba 32XV500PG
Toshiba 32XV550PG
Toshiba 32AV500
Sharp 32Rd8e
Sharp LC32D65E
JVC 32P80
JVC 32r90
Sony 32W4000, 4210
KDL-32V4000, 4500
32S3000, 4000
LG 32LG7000


moglibyscie napisac, czy ten jest dobry Sharp LC32D65E? moj tata jest nim szczegolnie zainteresowany. glowny powod, to ze ma 3xHDMI... heh ale co z reszta. przeciez nie ma 100hz, w ogole nie widze, zeby ktos go polecal na forum...
bardzo prosze o szybka pomoc:)

Witam,
...kolego jak dla mnie to za dużo tych tupów:p;) 16 modeli:roll:dobrze policzyłem? no ale trudno każdy ma swoje upodobania;), ja zdecydowanie wybrał bym JVC P80, od prawie roku mam ten tv 37'' i absolutnie nie żałuję wyboru! a na prezentacji miałem jeszcze Tośke xf 350 i Sharpa rd2, radził bym zamówić prezentację z:JVC P80,Toshibe R3500 i Sony v4500 i samemu wybrać! to moje typy i rada.
Pozdr.
 

gianbuffon

New member
dzieki!
znalazlem jeszcze jeden: sharp x20e. ma swietne recenzje, bardzo duzo opinni na ceneo i wszystko pozytywnie! co o nim myslicie?
 

gianbuffon

New member
zwiekszam budzet do 2800-max 3000zl
jaki w takim razie byscie polecili. jakis sony z tunerem mpeg4, czy sharp 32XL8E- 100hz i Full HD? moze jeszcze jakis inny. tylko 32'' i max 80cm szerokosci oraz odleglosc 1,5-2 metry. wiec taki, zeby dalo sie ogladac z bliska
bardzo prosze o szybka pomoc, jutro chcialbym jechac do sklepu:)
 

siwy25

New member
Kiki to fachura w tych sprawach:krol:,za jego radą ja wybrałem JVC P80 ale to Twoje pieniążki i Twój wybór, życzę udanego zakupu:eek:k:
 

gianbuffon

New member
bylem dzisiaj w MM i Euro RTV. ceny w tym drugim sklepie to parodia! w MM sharp xl8e 3600zl, a tam 4000zl. to samo z innymi, ceny co najmniej 300zl wyzsze. ale za to wybor duzo wiekszy. wiec tam sobie poogladalem TV, a kupie chyba przez allegro...
zainteresowaly mnie w sumie tylko dwa: Sharp XL8E i Sony W4000. na soniaku byl puszczony film w blu-ray. obraz to dzielo sztuki! nawet z odleglosci 30cm:) wspanialy kontrast, czern... ale brak 100hz:( poprosilem goscia, zeby puscil kablowke na obu. i co? jakosc byla na obu kiepska, nie moglem nawet wyprobowac jak dziala 100hz na sharpie. ale to nie wina TV, tylko oni mieli taka kablowke. rozlozona na wszystkie TV. poprosilem o pilot. gosciu powiedzial, ze niestety nie ma takiej mozliwosci ehh. ciekawe w jaki sposob moglem sobie porownac te TV... na jednym puscili film HD, na drugim gre, na trzecim marnej jakosci kablowke...
jednak na 85% zdecyduje sie na Sharpa XL8E.
moglibyscie napisac, czy to dobry wybor? zreszta chyba tak, bo kiki wymieniles dwa, w tym tego sharpa...
JVC nie bylo, wiec nie wiem jak wyglada, nie moge tez nigdzie znalezc wymiarow... czy on ma mniej niz 80 cm szerokosci?

PS. dlaczego probujac otworzyc te wszystkie linki, ktore zamieszczacie na forum, wyskakuje, ze nie mam praw do tej strony?
 

gianbuffon

New member
w sumie racja:) ale troche bez sensu to jest. place kilka tysiecy za sprzet a nie moge go nawet przetestowac:/

chcialbym wiec zapytac jeszcze, czy nie pozaluje tego wyboru- XL8E?
tata chce kupic jutro za 2900zl. cena dobra?

a co do tego sklepu: obsluga niby mila i chetna do pomocy. ale za bardzo to sie nie znaja heh. nie chce sie chwalic, ale po 2 tygodniach siedzenia na forach z Tv dowiedzialem sie tyle rzeczy, ze chyba wiecej wiedzialem od nich:p tata i brat az byli w szkou hehe. przyklad: pytam goscia o modele 100hz 32'' a on mowi, jakis tam sharp d44. mowie, ze to nie jest 100hz. albo pytam, czy moze mi zmienic obraz na kablowke w sony w4000. on ok i podchodzi do...sonyv4500. mowie, ze to nie ten tv. on aha i podchodzi do... v3000 :D. od razu po tym uciekali:p przykladow jest wiecej, ale dobra nie o tym chcialem pisac. po prostu mialem sie z czego posmiac. i to dzieki wam! dzieki za pomoc:) ale nie chcialbym, zeby inni sie smiali na widok mojego przyszlego 32'' dlatego prosze o rade, czy brac tego sharpa, czy szukac czegos innego? i gdzie najlepiej i najtaniej kupic?

na innym forum pisza, ze sony 32D3000 bije inne na leb... co o tym myslicie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony D 3000 - to model z wykopalisk i nie prawda że bije Sharpa LX 8.
Tak moze napisać tylko ktoś kto nie widział ich obok siebie.
Mam taką jedną skamieniałość .U nas stoji i można zobaczyć.
Sharp lepiej skaluje obraz i ma mniejsze szumy w SD.
Nie wiem skad masz taką cenę - to dobra cena, sprawdź tylko gwarancję.
Pozwoliłem dziś podzwonić sobie po sklepach z najniższymi cenami.
I z szacunkiem mogę przyznać że sklepy na pytanie czy gwarancja jest Sharp Polska - odpowiedzieli że nie. To gwarancja sklepowa. I że towar trzeba wysłać na własny koszt, własne ryzyko i ubezpieczenie - dlatego u nich jest taniej. Nie pytałem o koszty utylizacji , kto w przypadku kontroli musi je opłacić.
Teraz trzeba tylko skalkulować opłacałność.
Ale szapoba - za podanie prawdziwych informacji.
 

gianbuffon

New member
no to juz sam nie wiem. moderator! z konkurencyjnego forum pisze, ze mam brac tego soniaka i nie zastanawiac sie...
riposta (nie zebym was chcial sklocic, ale zrozumcie, ze bardzo zalezy mi na najlepszym wyborze, a dwoch expertow pisze co innego...)

Jasne, jasne ... wykopaliska to nie to co "nowości". Rozumie się samo przez się... nie będę polemizował.

....Lepiej skaluje obraz, ma mniejsze szumy w SD, ale ktoś przywalił. Właśnie ktoś przytoczył argumenty "przeciw" , korzystając z tego co jest uznawane za jedne z największych zalet D3000 i jego "wzorcowość"

Wiesz nie będę polemizował. Nie mam powodu żebym się spierał z kimś tam, gdzieś tam. Każdy ma swój rozum i swoje zdanie. Jedni do tego mają dodatkową motywację, na przykład akurat "przypadkowo" sprzedają dane modele, danych firm, albo też są zdeklarowanymi fanami marki .

U mnie na pewno nie ma ani jednego ani drugiego. Telewizorów nie sprzedaję, a i raczej chyba trudno mnie nazwać fanboyem Sony, po tym jak przejechałem się na ten przykład po W3000

Dla mnie liczą się konkrety, konkretne modele, udane czy też nie, a nie teorie spiskowe "staroci", nowoczesnych matryc n-tej generacji, marketingowa cyferkolandia, czy też głębokie uwielbienie konkretnego brandu.

Myślisz że nagle D3000 przestał porządnie grać, bo pojawiły się nowe modele? Motion FLow, czy wzorcowy processing mu się nagle zepsuł? Wszyscy testujący na całym świecie przez ostatni rok się zmówili i wszędzie pisali tak samo, dodam że tak samo dobrze? Może i tak jest, kto to wie.....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow, wow, wow - cóż za teoria spiskowa .
Po co dyskutować.
Wpadnij do sklepu Dworcowa 35 /salon HDTV / To sam sprawdzisz na własne oczy .
D 3000 dostaniesz w rewelacyjnej cenie - bo sie lekko postarzał i nawet nikt na niego nie zwraca uwagi /z pewnością też wykryli jakiś spisek/
No i w czym wreszcie ktoś inny upatruje tą super jakość D 3000 skoro go nie widzi przed sobą?
To są opowieści z cyklu jedna baba drugiej babie.
I wreszcie po co mnie pytasz - skoro dostałeś opinie experta z innego forum który zapewne "też ma ten telewizor " przed oczami Sony D 3000 i obok stojący Sharp XL8. Skoro masz też przekonanie lepszej opinii - tego się trzymaj - ja się nie uważam za experta. Staram się jedynie dzielić wiedzą praktyczną - nie teoretyczną.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27270 - tu jest test
wystarczy poczytać.

Widać wyraźnie , że piksel trafia w piksel.
069_P1000981.JPG
 

gianbuffon

New member
ok dzieki. tata jednak kupil tego sharpa. jutro odbior... coz, mam nadzieje, ze sie nie zawiode.
a moglbys napisac co to za test, jaka nazwa tematu, bo przez link nie moge wejsc...
 

siwy25

New member
gianbuffon napisał:
ok dzieki. tata jednak kupil tego sharpa. jutro odbior... coz, mam nadzieje, ze sie nie zawiode.
a moglbys napisac co to za test, jaka nazwa tematu, bo przez link nie moge wejsc...

...link podany przez kikiego przedstawia test(zdjęcia) Sharpa 32 xl8,wygląd,dane tech.,jak gra w SD/HD,gry,komputer,ustawienia itd,wszystko dobrze jest zobaczyć przed ewentualnym zakupem.
Takie testy to świetna sprawa!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowana większość jest bardzo zadowolona ,niektórzy zachwyceni.
Zakładam że dołączysz do tych zachwyconych.
 

c-4

New member
gianbuffon napisał:
podbijam:)
prosze odpiszcie, chcialbym zobaczyc te testy a zlinku nie moge sie dostac:/

Musisz opłacić dostęp, jak klikniesz w link to pewnie pojawia sie info o tym, że nie masz dostępu i tam poniżej jest napisane jak dostać się do klubu, aby przeglądać testy. tyle
 
Do góry