J6300-j6240-DS630e

robertoos188

New member
Witam, mam do was pytanie ktory telewizor wybrać, w gre wchodzi tylko telewizor FULL HD 120hz, bo 4K 120Hz nie stac mnie, Philips odpada na 1000%, LG tez bo na ips, testowałem u kolegi sony kdl 809c, ale nie porwal mnie, filmy ponad 10gb sie dziwnie zacinaly na kodi, mx player ipt, i obraz tez mnie nie porwał, android, troche dla mnie za duzo bajerów, i na dodatek cena prawie 3700zł, i na dodatek pilot katastrofa w sony, ds630e milem , fajny telewizor , smart szybki, tylko obraz moim zdaniem gorszy od j6240 50 cali, w panasonicu była mniejsza ostrośc, w j6240 nawet spoko telewizor fajny obraz, tylko nutruje mnie te 120hz, niby ma, ale ma tylko 1 suwak i nie wiem czy napewno wykorzystuje matryce 120hz, z 2 tyg temu udał mi sie wyrwać nowke j6300 55cali za 2700, fajny telewizor, desing bardzo fajny i zakrzywienie tez fajnie wygląda ( w oglądaniu też ) tylko moj egzemplarz miał wade tzn cluding, byl mardzo zauważalny odrazu po właczeniu go zauważylem , przewaznie w rrogach, czasami ta wada nie jest od tego zakrzywienia bo wystepowało w rogach, oddałem go , ale był bardzo fajnyy, są jeszcze chyba 4 sztuki ale cena juz 3 tyś zł, i nie wiem czy wartoodnowa probowac za cene 3 tys, a jezeli znowy bedzie ta sama wada, i odnowa oddawac i tracić na wysyłce czy brać odnowa j6240 50 cali?
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
Miałem identyczny dylemat, kupiłem Samsunga 60j6240 - będzie Pan zadowolony, a między bajki należy włożyć opowieści o dysfunkcyjności z uwagi na 1 suwak :)
 
Do góry