J6200 nie widzi soundbara J355

hellboyek

New member
Od wczoraj jestem posiadaczem Samsunga UE48J6200. Mam również w domu Soundbar Samsunga J355, co zrobiło mi problem.

Dotychczas soundbar był podłączony przez kabel koaksjalny, ale wraz z nowym tv chciałem podłączyć go bezprzewodowo.

Niestety, tv nie widzi sb. W pierwszym przypadku bluetooth działa, bo wykrył inne urządzenie. W drugim również, bo bez problemu mogę puszczać muzykę z komórki. Kombinowałem już z bluetooth power, ale nic to nie dało.

Oczywiście, po kablu dźwięk idzie.

Miał ktoś podobny problem? Może znacie rozwiązanie?
 

hellboyek

New member
Nikt nie znał odpowiedzi, ale w międzyczasie napisał do mnie Samsung. Stąd zamieszcza dla potomnych - może się komuś w przyszłości przyda.

" W celu nawiązania połączenia bezprzewodowego należy w trybie TV wcisnąć i przytrzymać przez około 5-10 sekund przycisk Play/Pause na pilocie od soundbara. Następnie powinien pojawić się komunikat "TV Reconnect" (komunikat wyświetli się na wyświetlaczu soundbara). Po wykonaniu powyższej procedury powinien pojawić się komunikat na ekranie telewizora, informujący o tym, że urządzenie zewnętrzne (soundbar) chce nawiązać połączenie. Po zaakceptowaniu danego komunikatu dźwięk powinien być przesyłany przez soundbara."
 

urma1

Member
Witaj kol. hellboyek
od grudnia 2016 r. też jestem posiadaczem soundbara J355 i wszysto ładnie mi śmigało ale brakowało mi komunikacji bluetooth moim TV Samsung UE46 F7000
Dzięki Twojemu opisowi, TV łapnął komunikacje soundbara i jest jeszcze lepiej 🎯🍺🍺🍺
 
Do góry