itrio - Bezprzewodowa telewizja Full HD na drugim telewizorze

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
itrio - Bezprzewodowa telewizja Full HD na drugim telewizorze.
app_img_01.gif

Bezprzewodowe kino domowe Full HD

app_img_02.gif

Bezprzewodowe podłączenie projektora Full HD

app_img_03.gif

Bezprzewodowe podłączenie komputera do telewizora Full HD

app_img_04.gif

Bezprzewodowe podłączenie konsoli gier do dużego ekranu Full HD

app_img_05.gif

Wyświetlanie materiałów Full HD na ekranach reklamowych

app_img_06.gif

concept_img_001.gif

concept_img_002.gif

concept_img_003.gif

con_margin_right.gif
 

kleoo

New member
Świetne urządzenie, bardzo by mi sie przydało, ale ciekawe jaki internet trzeba mieć by to funkcjonowalo i jak wpływa na obciążenie sieci. Fakt 1700 zł to powazna cena ale jak ktos dobrze zarabia to moze sobie pozwolic na fetysze
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak to, ale moje urzadzenie do bezprzewodowego przesylania HD dziala bez opoznien.
Mozna grac na konsoli bez najmniejszych problemow, jakosc taka sama jak po kablu hdmi.
Do tego nie potrzebna jest siec wifi. Urzadzenia maja 2 nadajniki i komunikuja sie miedzy soba.
To jest swietna sprawa, ja jestem bardzo zadowolony.
 

Strah1

New member
Niezły sprzęt i cena w miarę z tego co widzę. A jak z odległością? Bo w opisie sprzętu jest napisane,że do 10m,a widziałem transmiter na allegro za 180zł,który ma zasięg ponoć do 35m w co nie chce mi się wierzyć. W linii prostej od PC do TV mam 5m około z tym,że pokoje dzieli gruba na 40cm ściana.Przy PC mam router,a w drugim pokoju X360,Fona i odbierają dobrze WiFi-transmiter bedzię tak samo działał wdg Ciebie?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno powiedziec, najwieksza bolaczka jest wlasnie zasieg.
Generalnie urzadzenie jest swietne, podlaczamy>zapominamy, ale jak sciana jest gruba to moze byc problem. Jezeli chcialbys sie zdecydowac na ten model, to musisz sobie zapewnic mozliwosc ew.zwrotu. Nie znam tego ktory deklaruje 35m, ale jezeli sygnal jest mocniejszy, przy czym sam przesyl dziala tak dobrze jak u mnie (na mniejszej odleglosci), to ja bym sie tym zainteresowal.
Siec wifi, to inna sprawa. Ma duzo lepszy zasieg, jak transmiter.
 
Do góry