Ipla w Internet TV

Kamilos86

New member
Sorry za odkopanie tematu...
Może ktoś wie jak zrobić aby wykryło polskie widgety mieszkając za granicą?Kombinowałem,obszukałem google i nic.. :niewiem: Moje kino to ht-c5550.
Jeżeli ktoś może wie o co chodzi ,proszę o pomoc.
 

sluuurp

New member
Nie ma szans. Czyta po IP.
Nawet jak byś wgrał w Polsce, to po wyjeździe zaraz zaktualizuje na zagraniczne tam gdzie jesteś.
 

Kamilos86

New member
Nie ma szans. Czyta po IP.
Nawet jak byś wgrał w Polsce, to po wyjeździe zaraz zaktualizuje na zagraniczne tam gdzie jesteś.

I tu się kolego mylisz!Nikt nie potrafił mi pomóc,ale jednak sam sobie poradziłem.
Oto sposób dla wszystkich tych ,co mieszkają za granicą a chcieliby mieć Iple i inne polskie widget'y w swoim BluRay lub Dvd. Naciskamy kolejno na pilocie : Przewijanie do przodu,289,przewijanie do tyłu.Po chwili wyskoczy nam tabelka z krajami.Wybieramy Polska i czekamy aż @internet TV się zaktualizuje.
Od tej pory możemy korzystać z Ipli i innych polskich Widgetów. :cool: Jeżeli chodzi o telewizory to gdzieś wyczytałem że trzeba wejść w menu serwisowe telewizora i tam przestawić lokalizacje.Bluray nie ma menu serw.Tyle czasu szukałem sposobu i w końcu się udało :grin:
Pozdrawiam
 

vic51

New member
Dzięki za pomoc Kamilos86 w BD-C5500 zrobiłem tak jak opisałeś w ostatnim poście i ipla oraz inne widgety hulają aż miło :) . Pozdrawiam
 

amor_priv

New member
Dzięki za pomoc Kamilos86 w BD-C5500 zrobiłem tak jak opisałeś w ostatnim poście i ipla oraz inne widgety hulają aż miło :) . Pozdrawiam

Ale Iplexa chyba nie ma, co? Iplex kładzie Iplę na cztery łopatki. PODOBNO jest około 1500 filmów z całego świata. I to na prawdę dobre filmy. W telewizorach Samsunga jest od niedawna.
 

Kamilos86

New member
Dzięki za pomoc Kamilos86 w BD-C5500 zrobiłem tak jak opisałeś w ostatnim poście i ipla oraz inne widgety hulają aż miło :) . Pozdrawiam

Proszę bardzo ;)

amor_priv-ostatnio wysłałem zapytanie do samsunga odnośnie IPLEXa:,,Czy IPLEX będzie dostępny na moje kino (ht-c5550) a jeżeli tak to czy orientują się kiedy?'' Babka odpisała mi że do końca grudnia Iplex będzie wprowadzony na na telewizory ,kina oraz odtwarzacze Blu-ray zarówno na serie D jak i na serie C.
Także pozostaje tylko czekać...
 

Marian111a

New member
Ipla...

w jakim odtwarzaczu br jest już dostępna ipla ?? Czy jest dostępna czy to tylko takie mydlenie oczu od samsunga, że w br ipla będzie...
Jeśli w jakimś br już ta ipla jest to proszę opisać wrażenia.

Ja mam ja z aplikacją do modemu sieć internetu Polsatu., ale nie będę się chwalił to nie obraz z Blu-R
 

pedro_78

New member
Bez reklam
I tu się kolego mylisz!Nikt nie potrafił mi pomóc,ale jednak sam sobie poradziłem.
Oto sposób dla wszystkich tych ,co mieszkają za granicą a chcieliby mieć Iple i inne polskie widget'y w swoim BluRay lub Dvd. Naciskamy kolejno na pilocie : Przewijanie do przodu,289,przewijanie do tyłu.Po chwili wyskoczy nam tabelka z krajami.Wybieramy Polska i czekamy aż @internet TV się zaktualizuje.
Od tej pory możemy korzystać z Ipli i innych polskich Widgetów. :cool: Jeżeli chodzi o telewizory to gdzieś wyczytałem że trzeba wejść w menu serwisowe telewizora i tam przestawić lokalizacje.Bluray nie ma menu serw.Tyle czasu szukałem sposobu i w końcu się udało :grin:
Pozdrawiam
Wie ktoś jak to zrobić w serii D, kupiłem niedawno BD-D5300 i dupa, niema polskich serwisów.
 
Do góry