Ipla i TVN Player w serii ES - kiedy????

piotrg_rr

New member
Odpowiedź od Samsunga z 4 czerwca
...
W chwili obecnej aplikacje onet vod oraz ipla są dostępne dla telewizorów serii D. Prosiłbym o uzbrojenie się w cierpliwość, gdyż aktualnie prowadzone są prace nad konwersją oraz wdrożeniem wyżej wymienionych aplikacji na telewizory serii E. Odnośnie planowanego uruchomienia aplikacji, na chwilę obecną nie posiadamy takich informacji. Przepraszam za powstałe niedogodności z tym związane
 

Primer

New member
A może ktoś Was wie coś na temat gry Angry Birds.Kiedy prezentowano ten tv padały informacje a nawet pokazywano że będzie ona dostępna w serii ES
 

mac222

New member
Samsung 40 ES 5500

Witam kolegów czy wiecie jak dodać więcej tapet do smart tv (potwierdzam ipla jest) aha czy ktoś wie co daje nowe firmware c1022.2 z 29.06 2012? może ktoś już zainstalował (Jak na razie obraz oki nie chce tego skopać) - dzięki
 

grzesiczek1

New member
Ja F/W zainstalowałem.... Zero problemów... Szybko i sprawnie...

A jako, że infolinia Samsunga nie ma pojęcia jakie zmiany są wprowadzane w nowych aktualizacjach to możemy tylko zgadywać...

Nie uświadczysz także żadnych release notes'ów na stronach Samsunga...:(
 

mac222

New member
Witam

Dzięki Grzesiu (popołudniu zainstaluje) Chciałem spytać też o tapety (są tylko 2) można jakoś dodać? Aha i nie mam ikony iplekxa?? - ale działa wszystko jest oki Masz może u siebie takie cośik?:?: Pozdrawiam :smile:
 

aphexmar

Banned
Witam,

Ja też nie mam ikony Iplex, jednak wszystko działa, co prawda wczoraj po instalacji Ipli (y) wszystkie składniki Smart Tv zaczęły się odinstalowywać i nic nie chciało ruszyć... Pomogło zalogowanie się na profil.
 
Ostatnia edycja:
Do góry