Ipla i TVN Player w serii ES - kiedy????

farba

New member
Ktoś wie, kiedy Samsung zamierza uszczęśliwić posiadaczy tegorocznej serii TV(ES), wprowadzając do Smarta tytułowe aplikacje? Wiele osób nabyło telewizory tej firmy z myślą o korzystaniu z Ipli oraz TVN Playera i na dzień dzisiejszy czują się oszukani! Gdzie ta szeroko pojęta multimedialność, którą tak się chwalą????
 

13FoCuS13

New member
Moja żona również jest zbulwersowana ;)
jak bym ją słyszał :p bez urazy :)

Juz do nich pisałem i powiedzieli mi ze platforma serii E jest cały czas tworzona... wiec nie wiem, ale wypuścili serię, chyba tylko po to aby wypuścić ;)
 

LFB

New member
Moja żona również jest zbulwersowana ;)
jak bym ją słyszał :p bez urazy :)

Juz do nich pisałem i powiedzieli mi ze platforma serii E jest cały czas tworzona... wiec nie wiem, ale wypuścili serię, chyba tylko po to aby wypuścić ;)
Ja też czekam na nie z pewnym zniecierpliwieniem, samsunga kupiłem właśnie ze względu na największa ofertę vod (ipla, iplex, tvn, tvp, wp...) a tu dwóch największych wciąż nie ma. Dobrze że choć iplex jest na otarcie łez :-D
 

farba

New member
Takie pytanie to do Samsunga powinienes skierowac chyba ?
A dostałeś kiedyś konkretną odpowiedź w takich lub podobnych sprawach? Kontakt z polskimi call center przypomina rozmowę z politykiem, którego zapytujesz o spełnienie obietnic wyborczych. "Pracujemy nad tym, projekt w fazie rozwoju, mamy to na uwadze, wkrótce, niedługo, powiadomimy odpowiednią komórkę", itp bzdety.
Zadałem pytanie tutaj, bo czasami na forum odezwie się ktoś kumaty, mający info z pierwszej ręki. Przykładowo, forumowicz hristoslav2 jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o specyfikację techniczną Samsungów.
 

konpol

New member
Takądostałem dzisiaj odpowiedź od Samsunga:

"Na chwilę obecną lista aplikacji do nowych modeli telewizorów jest modyfikowana. Proszę oczekiwać na dodanie tych aplikacji do funkcji SamsungApps."
 

13FoCuS13

New member
A aktualnie właśnie pojawiła się aktualizacja:
- T-MST10PDEUC-1017.1
- 2012.05.16
- Upgrade File(USB type)

Dziwne jest to że po ściągnięciu mam numerek:
- T-MST10PDEUC-1007.1

wszyscy tak maja?
 

Cyanide

New member
aczkolwiek jakość na tvn playerze jeśli coś nie jest HD jest raczej słaba (ale nie liczę na cuda). Zdecydowanie lepiej to wygląda na tvp.

A mam pytanie do posiadaczy samsungów, idzie wyłączyć dźwięk menu/klawiszy? Bo strasznie to "tykanie" mnie irytuje. (posiadam es6100)
 

sturnus

New member
aczkolwiek jakość na tvn playerze jeśli coś nie jest HD jest raczej słaba (ale nie liczę na cuda). Zdecydowanie lepiej to wygląda na tvp.

A mam pytanie do posiadaczy samsungów, idzie wyłączyć dźwięk menu/klawiszy? Bo strasznie to "tykanie" mnie irytuje. (posiadam es6100)

da sie wyłaczyć w menu tv chyba w opcjach "ogólne";]
czy upgrade z pena jest konieczny czy moze samsung sam sobie sciagnie aktualizacje?

i z czym sie wiaze taka aktualizacja z pena? mozna "uwalić" tv? czy wszystkie aplikacje sie kasuja?

z góry dzieki za odpowiedz
 

Cyanide

New member
dzięki - puki co nie umiem tego znaleźć :|
co do aktualizacji ja przeprowadziłem ją przez połączenie internetowe (po kablu bo wifi coś mi routera nie widzi puki co - standard G, szyfrowanie wpa2).
Nawet szybko szła aktualizacja bo ok 16Mb/s

-
edit: znalazłem wyłączenie tego dźwięku, dzięki :)
 
Ostatnia edycja:

sturnus

New member
dzięki - puki co nie umiem tego znaleźć :|
co do aktualizacji ja przeprowadziłem ją przez połączenie internetowe (po kablu bo wifi coś mi routera nie widzi puki co - standard G, szyfrowanie wpa2).
Nawet szybko szła aktualizacja bo ok 16Mb/s

mam oprogramowanie 001014...daje aktualizacje przez neta i mam komunikat ze nie ma nowego oprogramowania...strage:(
moze przez wifi sie nie da ? mam router stdrt n i normalnie smigaja mi tvn palyery i wszystko

co daje ta aktualizacja sa jakies zmiany?
 
Ostatnia edycja:

Cyanide

New member
hmmm ja mam 001012 po aktualizacji, więc wykonam ją jeszcze raz (bo widocznie miałem jeeeszcze starszą wcześniej wersję).

edit: model es6100

ps. moze ktos pomoc z wifi? musi byc wpa czy moze byc wpa2? bo w ogole mi routera nie widzi
 
Ostatnia edycja:

LFB

New member
Może podając numer firmware podawajcie też model którego on dotyczy, bo inaczej się pogubimy.
 

SlaWasIl

New member
Ja mam w 46ES6800 fw w wersji 001011. Jak żonka skończy oglądać film, spróbuję sprawdzić, czy jest nowsza.

***
Sprawdziłem i jest 001012. Właśnie pobiera (potrwa ze 4 minuty). Jak coś ciekawego odkryję dam znć.

***
Po zakończeniu pobierania powiedziało, że nieprawidłowy parametr czy cóś... i zanim dokładnie przeczytałem co tam napisali, komunikat zniknął... Porażka... Jest to IMO druga niedoróbka poza pilotem. ;)

***
Nie wytrzymałem i pobrałem jeszcze raz. Udało się! Znaczy, udało się pobrać, po restarcie trwa instalacja...
 
Ostatnia edycja:
Do góry