iPhone wyprzedza zdecydowanie inne smartfony w 2016 roku.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Komputer z monitorem i głośnikami może być dużo, dużo droższy od wysokiej klasy ampli, a nawet od całego sprzętu do KD.
To również nie są tanie zabawki, niestety.
 

kuba378

Active member
Mały off-top.

Koledzy polecili byście jakaś wygodną myszkę, najlepiej ze stajni Logitecha, moja dzisiaj się poddała, tak do 300 zł.
 

grzesiek1945

New member
Polecam Ci Logitech Performance MX (osobiście miałem polecam) lub jego następcę Master MX, myszki bezprzewodowe ale bardzo dobre i wygodne.

Tapatalk by OP3
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie w tej cenie, tylko Logitech Anywhere MX.
Ostatnio Lolkowi bodajże pisałem o różnicach Anywhere (są różne) i Performance. Ta też ok, ale dla mnie za duża, jak komuś to nie przeszkadza, to nie ma się nad czym zastanawiać.
Ja wolę mniejszą, lepiej mi się na niej pracuje.
Jeszcze jest Master, ale droższa.
 

kuba378

Active member
Dziękuję za porady, ogolnie wolę mniejsze myszki, tak żeby nadgarstek był oparty, a operować tylko palcami.

Chyba stanie na MX Anywhere ale 2. Bardziej mi się podoba.

Armani okazjonalnie da radę zagrać na niej w GTA V?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tylko na niej gram. Nie potrafię na innej - większej.
Właśnie dlatego, że leży nadgarstek na biurku i można szybko operować.
Jak takie użytkowanie preferujesz, to bierz w ciemno.
Na tej myszce grałem w GTA5 ponad rok i jak padnie, to biorę drugą taką.
W FPS podobnie. Szybciej nią operuję, jak dużą.

Tyle, że ja mam tą starszą - wygląd rozmiarami identyczny, z tą różnicą, że jest na baterie.
Te nowsze są na akumulator.
Będziesz zadowolony.
 

kuba378

Active member
Dzięki Armani, myszka zamówiona MX Anywhere 2 Stone wyszło 350 zł, trochę drożej niż zakładałem, ale bardziej mi się podoba w tym kolorze.

Fajnie że da radę na niej też pograć, pokazywałeś tutaj kiedyś swoją wypasioną klawiaturę rodem ze Star Treka i myślałem że masz też jakąś wypasioną myszkę gamingową, a tu proszę biurowy Logitech daje radę.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie w tej cenie, tylko Logitech Anywhere MX.
Ostatnio Lolkowi bodajże pisałem o różnicach Anywhere (są różne) i Performance. Ta też ok, ale dla mnie za duża, jak komuś to nie przeszkadza, to nie ma się nad czym zastanawiać.
Ja wolę mniejszą, lepiej mi się na niej pracuje.
Jeszcze jest Master, ale droższa.

Zgadza się - potwierdzam :)
 
Do góry