iPhone 5 czyli pierwsze fotografie modelu w "całości" ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
iPhone 5 czyli pierwsze fotografie modelu w "całości" ?

Po różnych zdjęciach i filmach wideo prezentujących kawałki domniemanego body iPhone 5, na chińskiej stronie opublikowano coś co może być nowym iPhonem 5.



iPhone-5-news_b_87564.jpg


Po rzekomych obrazów body, teraz jest zdjęcie, które pojawiło się na chińskiej stronie , co może być kolejnym smartphonem firmy Apple . Widać że w całości że chyba działa .

Ekran jest rozciągnięty i może w rzeczywistości zawiera 5 rzędów ikon, odzwierciedlając dłuższy wyświetlacz - 16:9 i 4 cale. Z tyłu widać aparat i lampę błyskowę.

Oczywiście nikt nie jest w stanie potwierdzić prawdziwości tych zdjęć, więc prezentujemy Państwu na korzyść wątpliwości. Czy to iPhone 5?

dday
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Do premiery pewnie będzie sporo fotek :)
Niemniej musi być cos ciekawego aby pobić Samsunga !
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
iPhone to takze iOS, wiec sila rzeczy dla wielu uzytkownikow obecnej czworki wymiana bedzie tylko formalnoscia, bez wgledu na tabelki z parametrami, co nie zmienia faktu ze przydalby sie ciut wiekszy ekran ale jednoczesnie zachowanie minimalistycznego designu. Tak czy inaczej sukces kasowy murowany.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak Wam sie podoba nowy iPhone 5 ?

Może coś takiego ?
[youtube]hsEUBLIJvmE&feature[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, za drogie te produkty apple ale ja bym zabawka tego nie nazwal, przynajmniej mi sluzy do pracy i bardzo ulatwia zycie, od notatek, aparatu, monitoringu, maili, programow uzytkowych i w koncu do prowadzenia rozmow. bardzo tez cenie sobie aparaty w nowym smartfonach, jakosc juz jest na tyle dobra ze smialo mozna zrezygnowac z przecietnej taniej cyfrowki tzw.malpki.
Ja cenie iPhona za ios, design ale Samsung takze jak najbardziej.
 

claudio

Member
Najbardziej przereklamowany telefon. To czym apple uwaza za innowacje i wielka nowosc to jest w innych smartfonach juz od kilkunastu miesiecy.
Marketing i tyle.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda "piatka" sie nie popisali, gdzie to "amazing" jak bylo za S.Jobsa.
Co nie zmienia faktu ze to dalej bdb tel, byc moze za duzo oczekiwalismy, ale tak czy inaczej chodzi tu o iOS, design itp. a cala reszta i tak trzyma bdb poziom, nie liczac wygorowanej ceny.
 

Kkrriss

New member
Apple to jakość wykonania żadna inna firma nie robi produktów w tak dopracowany sposób. Porównanie np galaxy do iphona pod względem jakości wykonania i użytych materiałów ma się nijak.
 

claudio

Member
no ale porownywalem iphona 3 i 4 do np. Milestone to telefon Motoroli bil na glowe ten "genialny" produkt apple pod wzgledem wykonania. Doprawdy nie rozumie fenomenu ich produktow.
Nic nadzwyczajnego, dobra reklama, amerykanskie show i ludzie leca na to.
Nie powiem bo sa to naprawde solidne produkty, ale ich cena jest zdecydowanie nie adekwatna do mozliwosci, a naprawde taki Galaxy S III bije go na glowe, wrecz miażdży. Szkoda tylko iz ma troche za duzy ekran. 4,8 cala to za duzo. 4,3 to idealna wielkosc.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie rozumiesz fenomenu? Gdyby nie apple to dzis bys nie mial Galaxy s3 i to jest fakt a nie zadne amerykanskie show. Osobiscie wole 4s od Galaxy s3, nie wspominajac o iPhone5.
Porownywanie iphona 3 do 4 to tez nieporozumienie. To dwa rozne telefony pod wgledem wykonania i nie tylko. Jezeli chodzi o wykonanie iP4 to akurat tutaj wykonanie jest absolutnie perfekcyjne.
 

claudio

Member
Gdyby nie Apple? To tez mit. Poczytaj lepiej artykuly nt. smartfonow i to jak Apple sciagalo od innych pomysly zanim wyszedl pierwszy iPhone.
Tylko wtedy nikt nie bawil sie w smieszne PATENTY jak ta zalosna firma..z jablkiem. Kazda nowosc w iphonie jest juz przeżytkiem w innych telefonach juz a robia z tego cholera wie jaki gadzet.
Poszukaj na google artykuly na temat Appla i ich "genialnych" "ekstrawaganckich" iphonach. Prawie kazde slowo na ich konfernecjach to klamstwo ktore takie osoby jak Ty łykaja na temat ich niby modernistycznych telefonow :)
samsung-ad.jpg


PS Wolisz 4S od Galaxy S3 bo ten drugi niema jablka na obudowie? ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co Ty w ogole do mnie piszesz. Wole iPhona 4s bo ma jablko na obudowie?
Myslisz ze nie znam wszystkich za i przeciw, te wszystkie tabelki, wykresy i inne malo dla mnie znaczace rzeczy obchodza mnie jak zeszloroczny snieg.
Jakimi kategoriami Ty myslisz, dla mnie moze tam byc banan albo kaktus, malo mnie interesuje logo czy cala ta otoczka.
Staram sie omijac od jakiegos czasu fora Apple bo tam jak nie sami fanboye to tacy "anty" jak Ty. Jedni i drudzy maja klapki na oczach.
Apple zrzyna jak popadnie, nie oni jedni i nikt tego nie kwestionuje, tylko co mnie to obchodzi, ale oni wypromowali smartfony i tablety, a to ze cos juz bylo wczesniej ale nikt nie potrafil z tego zrobic uzytku (wypromowac na skale swiatowa i pobudzic innych) to mnie jako zwyczajnego uzytkownika malo interesuje. Asus zerznal perfidnie design macbooka air, ale ma windowsa i to wystarczy abym wybral tego drugiego bo zwyczajnie do pracy bardziej pasuje mi win7.
Jak dla kogos wyznacznikiem statusu jest posiadanie jakiegos telefonu tylko dlatego ze to jakies "jablko" to wspolczuje. Na szczescie tu gdzie mieszkam malo kogo interesuje kto jaki ma telefonik. Dla ludzi doroslych takie rzeczy nie maja znaczenia, ale rozumiem ze dla gimnazjalisty gdzies na jakiej wiosce jest to powod do dumy, a to ze internet jest teraz ogolnie dostepny skutkuje potem takimi wypowiedziami na roznych forach.
Znam kazdy artykul dot. za i przeciw, tyle ze dla mnie najwazniejsze jest to jak tel. miesci mi sie w kieszeni, wyglad (dla wlasnej satysfakcji) i iOS!
Dlaczego nie wole S3? Bo jest za duzy, za bardzo wypycha kieszen (szmieszne co?) ale jak caly dzien nie rozstajesz sie z telefonem trzymajac go razem z kluczami od auta,mieszkania itp. to zrozumiesz ze dla niektorych to istotne, stabilny ultraplynny iOS ktorego zwyczajnie lubie w codziennym uzytkowaniu i do ktorego sie przyzwyczailem. Cala reszta jaka mi jest potrzebna do biznesu i codziennego korzystania jest taka sama jak u konkurencji.
Co do wad iPhona, brak usb, iTunes (najwieksza porazka jaka widzialem), zasieg - wystarczy porownac z Nokia,Samsungiem,Lg za 50zl z marketu na jakies lesnej drodze, tam gdzie telefony po 50zl maja full zasieg iPhone ledwo zipie albo w ogole traci zasieg.
Podobnie jest z tabletami, mialem w rekach kilka roznych firm i zaden na androidzie nie dzialal tak plynnie jak ten z iOS, to sa fakty. Oczywiscie sa tablety, z hdmi, usb itp. tego brakuje z iPadzie z ich chorym ograniczaniem, ale mimo wszystko lepiej mi sie sprawdza iPad w codziennym uzytkowaniu, nie wspominajac o tym ze android do mnie nie przemawia. Jak mi ktos da 13" tablet od Samsunga z AirPlay z perfekcyjnym ekranem to pierwszy zamienie juz dzis tablet na wiekszy a o Apple zapomne na zawsze.
 
Do góry