Ipad mini 3 LTE

nokinomaniak

New member
Jak w temacie , prosil bym o jakies za i przeciw , i o ewentualne propozycje co innego mozna zakupic , za te pieniazki warte tych pieniazkow . Wersja 64 -128 GB jeszcze nie postanowione .
Ogolnie potrzebuje czegos bardziej mobilnego niz laptop , co moze posluzyc za nawigacje , player , urzadzenie do strumieniowania , komunikatory internetowe jak skayp , viber , no i mobilne centrum zarzadzania moimi gratami , o pierdolach jak pogoda , wiadomosci i inne pierdoly nie wspominajmy :).
Mysle tez o mini 2 , niewiele roznic zauwazylem , czy warto doplacac za czytnik linni papilarnych i kolor , jakies roznice o ktorych niewiem .
 

kwasior21

New member
Ktoregokolwiek ipada kupisz bedziesz wiecej niz zadowolony. Mialme rozne tablety na androidzie i nie chce ich znac. Aktualnie mam Ipada 3 i uwazam ze jesli tablet to tylko apple.Ma 2 lata a bateria trzyma mi 10 godzin , zero problemow, zero przyciec .... ideal.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Zgodzę się z Kolega mam podobnie IP 3 już 2.5 roku i nadal działa wyśmienicie a bateria Bajka😄
Jest tylko jedno małe ale:
Aby docenić system iOS to trzeba mieć coś jeszcze od Apple !?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli tablet ma być na lata, brałbym już 3. W przeciwnym wypadku 2 i nie szalał. Szkoda, że trzeba płacić za pojemność krocie, w przeciwieństwie do karty. Sam obecnie jednak kupiłbym Samsunga Tab S.
 

nokinomaniak

New member
Przyznam ze oczekiwalem takich odpowiedzi , dodam ze zona ma ipada , jako niewiasta spokojnie daje rade , ii sprzecik spokojnie starcza jej . sam osobiscie posiadam iconie w3 , jest ok ale moze aj za duzo wymagam albo windows niedaje rady , moze sprzet ale w ipadzie zony jakos tak intuicyjnie to wszystko chula mimo ze to pierwsza generacja . Nieraz juz bawilem sie tabletami po sklepach ale uzytkowanie w domu czy w drodze to rozne sprawy .
 
Do góry