Internet w UPC a Rapidshare Premium

Lord Rayden

New member
Witam !

Czy ktoś z forum ma może Internet w UPC (najlepiej 10 MB Turbo) i równocześnie wykupił na Rapidzie premium dostęp ? Chodzi mi o sprawdzenie prędkosci ściągania z Rapida przy opcji Premium.
 

anek

New member
Witam. Mam łącze 20MB w UPC. Z rapida jest róznie w zależności od "popularności" linku. Średnio od 250 do 900KB/s.
 

Lord Rayden

New member
Bo ja w LANie osiedlowym Lanet/Netia 4MB/512 mam max = 490 albo i 500 kilo na sekundę. Praktycznie prawie zawsze. Ale płacę za LAN 89 zł. Tyle co za UPC 10 MB.

Ty masz Rapida Premium ?
 

darektz

New member
Mam UPC 15Mbit i predkosc sciagania z rapida premium przewaznie oscyluje w okolicach 1,5 -1,7 MB/s, czyli prawie tyle ile wynosi przepustowość łącza UPC
 

Voy

New member
Witam,

ja bede mial pytanie odnosnie torrentow. Interesuje mnie zakup chello 25 m/s ale obawiam sie wlazic w dwuletnia umowe jesli mialoby sie okazac, ze transfer jest taki sam jak mam obecnie za 50 zlotych. Mam prosbe o porownanie. Jak chello sprawuje sie z troche starszymi torrentami. Podobno zalezy to tez od miejsca i miejscowosci. Mieszkam w Gdansku i w mojej dzielnicy skrzynka UPC stanela kilka tygodni temu. Wnioskuje wiec, ze jakosc kabli jest dobra. Dajcie znac jak to wyglada.
Dzieki.
 
Do góry