Interkonekt do 200 zl. Wymagania - neutralny.

kwasior21

New member
Jaki interkonekt do 200 zl, starczy nawet 2 x 0,5 metra.Laczyc bedzie daca ze wzmacniaczem. Oczekuje neutralnosci, szybkosci oraz nie zlewajacych sie tonow, szczegolnie niezamulonego basu.



Pozdrawiam.
 

kwasior21

New member
W zasadzie nie ma znaczenia. Najwazniejsze zeby byl w odpowiednim stanie. Ponoc Nameless mk2 jest wart swojej ceny, tylko niewiele o nim info na necie ani porownan do innych IC.

Pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Z nowych kabli wypróbuj Begining firmy Albedo to srebrny kabel ,kosztuje 230zł (1 metr) brzmienie będzie szybkie z konturowym basem ,z używanych DNM Reson co prawda kable te wyglądają jak "kawałek drutu od anteny" ,ale brzmienie - czapki z głów ! - zrównoważone szybkie wręcz analityczne o doskonałej stereofonii ,ewentualnie Tara Labs Spectrum 2a tylko w tym przypadku może troszkę pieniędzy zabraknąć
 

kwasior21

New member
Nie dopisalem ze ic bedzie laczyl daca wyregulowanego pod impedancje sluchawek oraz zmacniacz sluchawkowy, ale to chyba nie bedzie mialo znaczenia w wyborze ic.

Pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja zrozumiałem ,że koledze chodzi o analogowy kabel audio i takie podałem propozycje , jeżeli kojarzę to może to wyglądać tak :

napęd>>dac>>>wzmacniacz słuchawkowy >>>słuchawki
 
Do góry