instrukcja PL do YAMAHA RX-V661 WIELKA PROSBA :(

somedario

New member
yamaha

qualcuno napisał:
witam
drodzy forumowicze poszukuje instrukcji do Yamaha RX-V661 i DVD-S661 moge sie odwdzieczyc instrukcja PL do Yamaha RX-V559.



witam.ja tez potrzebuje instrukcje do tego modelu.prosilem odplatnie pewien sklep ale niestety powiedzieli ze sie nie da.przepraszam czy nikt zpracowników tego sklepu nie byl nigdy w potrzebie.JEZELI KTOS POSIADA instrukcje do tego zestawu bedziemy wdzięczni przeogromnie.
 

waldi58

New member
Jeżeli potrzebujecie tej instrukcji do RX-V661 to dajcie znać, kolega ma takową pożycze zrobie skan i dam wszystkim. Rozumiem taką sytuacje bo sam potrzebuje do Onkyo 605.
 

mborows

New member
Jesli chodzi o Yamahę to nie bardzo rozumiem politykę tej firmy. Otóż Yamaha udostępnia polską instrukcję do swoich odtwarzaczy DVD, ale do amplitunerów już nie. Polska instrukcja do odtwarzacza S661 (jak również najnowszego S1800) jest na stronie http://www.yamaha-hifi.de/index.php?lang=e&country=PL&idcat1=1&idcat2=4 następnie wybieramy model i link Download. Mamy instrukcje w kilku językach w tym w naszym ojczystym. Niestety w tej samej sekcji dla amlitunerów instrukcji PL brak....
 

waldi58

New member
Kolega mój kupił Yamache w sklepie firmowym z polską instrukcją, to są 2 pliki kartek z ksero spięte zszywkami. Nawet ich nie stać na drukarnie dziadostwo i tyle. Ja kupiłem Onkyo ze sklepu internetowego i jest bez polskiej instrukcji ale to moja wina bo powinienem powiedzieć że jestem polakiem mieszkam w polsce i nie znam języków obcych. Powiedzieli mi że to nowość i musze poczekać jak otrzymają to mi doślą. Ja myślałem że żyje w kraju który należy do UE i w myśl przepisów wolno sprzedawać tylko z instrukcją obsługi w języku danego kraju.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przepisy tak mówią, ale i tak sporo okazyjnie sprzedawanych sprzętów jest bez polskiej instrukcji. A bajki o późniejszym dosyłaniu mogliby sobie darować. Do Yamahy 659 też były dwie zszywki przeciętnej jakości. Na szczęście była jeszcze wersja oryginalna.

ArtS :)
 

dari555

New member
Dokładnie, nikt póniej nic nie dośle, przynajmniej w polsce... hehe
Ja przyłączam się do prośby, też potrzebuje instrukcje PL do Yamahy RXV-661, jak ktoś ma to czekam na kontakt... napewno będę wdzięczny...
 
Ostatnia edycja:

ago

New member
Witam,
instrukcje mozna sciagnac z niemieckiej strony (po polsku oczywiscie):

yamaha-online.de/products.php?lang=g&idprod=1384

Po odpaleniu strony:
1. wybierz zakladke "DOWNLOAD"
2. Nadole strony potwierdz warunki licencji przez nacisniecie przycisku "Akzeptieren"
3. Kliknij przycisk "Download"

pozdrawiam
Albert
 
Do góry