Instrukcja onkyo 906/905

costus

New member
Witam serdecznie
Poszukuje instrukcji w języku polskim do amplitunera Onkyo 906 (lub 905 - zmiany są raczej kosmetyczne). Czy ktoś z szanownych kolegów dysponuje taką instrukcją i ewentualnie mógłby mi ją udostępnić?
Z góry dziekuję
 
Ostatnia edycja:

fotokrak

New member
costus napisał:
Witam serdecznie
Poszukuje instrukcji w języku polskim do amplitunera Onkyo 906 (lub 905 - zmiany są raczej kosmetyczne). Czy ktoś z szanownych kolegów dysponuje taką instrukcją i ewentualnie mógłby mi ją udostępnić?
Z góry dziekuję
Mamy te same urządzenia zapewne przeszedłeś już drogę konfiguracji czy możesz mi pomóż po to droga, przez kamienie, niby powinno działać a nie działa :( albo działa i jak przełączę z DVD po HDMI na Sat i wróce to znowu wyśfietla brak sygnału i coś szuka.... aż czaasami szybciej czasami później załapuje ale potrafi to trwać kikanasie minut!
Pomóż prosze jak go ujeździć?? :blagam:
 

fotokrak

New member
UFFF
po niemal dwóch dniach udał się zapanować, choć cały czas mamy to przydługie wyszukiwanie DVD Philipsa na HDMI, reszta, internet, muzyka z dreamboxa 7025+ i innych serwerów sieciowych to była pestka, podejrzewam że problem robi sit DVD 5960, jakoś przetrwamy w oczekiwaniu na błękitny laser :)
Podziekowanie dla wszystkich a w szczególności dla Inżynier Beatki :eek:k::cool:
 

longmen

New member
instrukcja EN

witam,

sam poszukuje instrukcji po polsku do 906
znalazłem po angielsku
h_t_t_p://diplodocs.pl/instrukcja-obslugi-uzytkowania/ONKYO/TX-NR906-_E

należy zlikwidować podkreślenia z pomiędzy liter h t t p
pozdrawiam
 

rudy80ol

New member
Co zostawić do onkyo 906

Jakie kolumny zostawić nie mogę się zdecydować,mam Wharfedale crystal2-40 crystal2 centre cristal2-10 od Denona 1708 i Jamo 506 s 502 i 500 cen.od onkyo 504. Coś musi zostać na jakiś rok . Pokój to 23m2 prostokąt z 2 wnękami na balkon i kibel.Nowy ampli to onkyo 906 i ps3 jako BD film/gry75%muza20%radio5%. Jakie dvd zostawić ala cd player onkyo 504czy denon 1940.Pomocy bo Żonka ma dość syfu .
 

magic999

New member
Witam serdecznie
Poszukuje instrukcji w języku polskim do amplitunera Onkyo 906 (lub 905 - zmiany są raczej kosmetyczne). Czy ktoś z szanownych kolegów dysponuje taką instrukcją i ewentualnie mógłby mi ją udostępnić?
Z góry dziekuję


Odświeżę stary temat, ale może komuś się przyda. Sam szukałem instrukcji do 906 i poległem, ale za to znalazłem do 905 -> w_w_w.onkyo.pl/_get/2646,d3fa20f2-b6dd-4d5d-afed-c6b00e243592.PDF

i to nie jest spam
 
Do góry