Instrukcja obsługi(szukam)DENON AVR 1708

wabw

New member
:) Witam
Mam problem z ampli Denon AVR 1708 zakupionym w Anglii.Problem polega na tym że nie posiadam w języku polskim instrukcji do tego urządzenia i jesli ktos ma to bardzo prosze o pomoc
 

wabw

New member
Roberto32 jesli ciągle potrzebujesz instrukcji do AVR 1708 to podaj jakis namiar to Ci wyśle bo ja już mam ale szukam teraz do DVD Denon 1940 instrukcji po polsku
 

zibis1

New member
DENON AVR-1708 polska instrukcja obsługi

wabw napisał:
:) Witam
Mam problem z ampli Denon AVR 1708 zakupionym w Anglii.Problem polega na tym że nie posiadam w języku polskim instrukcji do tego urządzenia i jesli ktos ma to bardzo prosze o pomoc
Szukam polskiej instrukcji obsługi DENONA 1708
 

ulabulas

New member
A czy może ktoś posiada polską instrukcję do Denona Avr 2308 lub 2309?
Amplituner kupiłem w Polsce niestety nie było polskiej instrukcji a dystrybutor czyli firma HORN mimo że zarejestrowałem karte gwarancyjną na ich stronie i podałem dokładnie nr seryjny ma moje maile głęboko w d...e.
Jeśli ktoś miałby instrukcję do 2308 lub 2309 serdecznie proszę o wysłanie na adres ulabulas@gmail.com
 

PopaY

New member
Bez reklam
To podaj ich do sądu, bo wg zmodernizowanej ustawy każdy sprzedawca ma OBOWIĄZEK przekazać w chwili zakupu instrukcję użytkownika w języku polskim.
 

KASIA2002

New member
Roberto32 jesli ciągle potrzebujesz instrukcji do AVR 1708 to podaj jakis namiar to Ci wyśle bo ja już mam ale szukam teraz do DVD Denon 1940 instrukcji po polsku
Cześć, nie wiem czy to nadal aktualne, ale również szukam instrukcji do Denona AVR-1708. Gdzieś mi się zapodziała, a w internecie znajduję jedynie wersję angielską.
Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam
 
Do góry