Instrukcja obsługi do ONKYO TX-SR608

rodis

New member
Witam serdecznie,

Kupiłem ten amplituner w Niemczech i niestety nie posiadam w pudełku polskiej instrukcji. Podejrzewam że na papierową nie mam co liczyć, ale orientuję się ktoś gdzie mógłbym dostać chociaż wersję PDF? Przeglądałem google ale bez rezultatu... :sad:

Z góry dziękuje za pomoc.
 

killpit

New member
Zapomnij tylko zakup z EiC.
I to jest właśnie największa różnica że zakup sprzętu z EiC w kpl. masz instrukcję oraz gw. 3-lata
Zakup poza dystrybucją kończy się problemem z instrukcją i gw. 1-rok :)
 

rodis

New member
Zapomnij tylko zakup z EiC.
I to jest właśnie największa różnica że zakup sprzętu z EiC w kpl. masz instrukcję oraz gw. 3-lata
Zakup poza dystrybucją kończy się problemem z instrukcją i gw. 1-rok :)

No tego nie przewidziałem, jeśli chodzi o gwarancję, sugerowałem niższą ceną w Niemczech niż u Nas :-x
A gwarancja 3 lata to rzeczywiście lepsza opcja niż rok.
Wydaje mi się że nie będzie problemu z jego odesłaniem i wtedy dopłacę i kupię w Polsce.

P.S Sorry za głupie pytanie ale co to EiC? :smile:
 

killpit

New member
36m-cy to nie koniecznie gw. Dystrybutora bo taki jest w Polsce EiC
Natomiast to że sugerowana cena jest przez EiC nie znaczy żeby kupić z ich gw. trzeba tyle zapłacić :)
Jeżeli chcesz to możesz pogadać z Blackninją i na pewno sprzeda tobie poniżej 2000zl. bo teraz widziałem sugerowany detal tego ampli.oczywiście z gw. 3-lata EiC i instrukcją PL :)
Pogadaj to nic nie kosztuje wiem bo już parę sprzętów od niego zamówiłem :)

P.S. On sprzedaję sprzęt od Polskich Dystrybutorów czyli zero stresu z zakupem a to WAŻNE.
 

rodis

New member
36m-cy to nie koniecznie gw. Dystrybutora bo taki jest w Polsce EiC
Natomiast to że sugerowana cena jest przez EiC nie znaczy żeby kupić z ich gw. trzeba tyle zapłacić :)
Jeżeli chcesz to możesz pogadać z Blackninją i na pewno sprzeda tobie poniżej 2000zl. bo teraz widziałem sugerowany detal tego ampli.oczywiście z gw. 3-lata EiC i instrukcją PL :)
Pogadaj to nic nie kosztuje wiem bo już parę sprzętów od niego zamówiłem :)

P.S. On sprzedaję sprzęt od Polskich Dystrybutorów czyli zero stresu z zakupem a to WAŻNE.

Najlepszy jest w tym wszystkim to iż rozmawiałem z Blackninja przed zakupem w Niemczech, może jakbym od niego dostał informację które uzyskałem tutaj, nie rozważył bym kupna. Jednak cena 400zł niższa to spory rabat ;) Ale nic, za możliwość 36miesiecznej gwarancji, warta dopłaty.
Myślę że ze zwrotem nie będzie żadnego problemu, wtedy uderzę od razu do niego, dziękuję za wyjaśnienie.

Pozdrawiam
 

killpit

New member
Proszę bardzo
Takie informacje powinny sklepy podawać aby uświadomić klientów chcących zakupić taką elektronikę.
Dlatego często sklepy internetowe ściągające poza granicami sprzęt piszą np. gw.36m-cy i każdy myśli że ma już Polskiego Dystrybutora EiC :) a to nie prawdą i pózniej jest ból,bo wiadomo różnie bywa.
Przed zakupem można sobie sprawdzić na stronach dystrybutorów Polskich jest tzw. Czarna Lista sklepów nie autoryzowanych wtedy wiadomo kto kombinuje :)
 
Do góry