Instrukcja Do Lcd Samsung Le-32s62b

moscik

New member
Witam. Kupilem dzis telewizor LCD Samsung LE-32S62B i mam maly problem poniewaz niemam polskiej instrukcji obslugi jest tylko po angielsku lub w innych obcojezycznych jezykach!Poszukuje instrukcji na internecie ale niestety nie moge znalesc,Jesli ktos wie gdzie mogłbym znalesc instrukcje bylbym bardzo wdzieczny.Mam jeszcze jeden problem poniewaz przy pierwszym wlaczeniu LCD nie ustawilem opcji PLUG&PLAY i niewiem jak ja wlaczyc a koledzy mowili mi ze powinna byc wlaczona i chyba przez to niedziala mi PIP!!!Czy ktos wie jak mi pomóc???Z gory bardzo dziekuje i czekam na jakies dobre rady!Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:

moscik

New member
Samsung LE-32S62B

Dzieki kolego dokladnie na tej samej stronie trafilem swoja instrukcje!ale teraz jedna rzecz mnie meczy bo kiedy przelanczam program to telewizor nie jest caly czarny tylko gdzieniegdzie sa caly czas przeblyski,i w jednym miejscu najbardziej tak jak bylby gdzies wcisniety a wiem ze byl nowy a ja ostroznie go rozpkowalem i z mojej strony napewno nic nieuszkodzilem!a mam go drugi dzien.mam rowniez LCD Samsunga d kompa 19" i jest czernisty tak jak powinien.wracajac do LCD TV nawet na filmie jak jest czarny punkt to ten widok jest jasniejszy i rzuca sie w oczy!kiedy wyloncze telewizor jest czarny jak niewiem obraz ale jak wlacze to wtedy sa przeblyski!i niewiem czy reklamowac ten LCD czy one poprostu tak maja!Dzieki za przeczytanie mojej lektory i jesli ktos bedzie mogl mi pomoc z gory bardzo dziekuje!pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry