instrukcja do amplitunera Denon AVR 1306

Janusz74

New member
Witam wszystkich!
jak w temacie: Poszukuje instrukcji do amplitunera Denon AVR 1306, na papierze , albo w wersji elektronicznej - byle po Polsku
ewentualnie: skąd można pobrać, albo gdzie kupić?
 

djmarkus

New member
Denon AVR 1306

Witam!,widze że jesteście posiadaczami Denona avr 1306,mam pytanie czy Jesteście zadowoleni z tego amplitunera? Właśnie mam zamiar go kupić,i zastanawiam się czy Denona czy Yamahę? Proszę o jakieś wskazówki i wasze odczucia co do tego Denona.
Bardzo dziękuje...
 

Proofit

New member
Witam!
Tak sie składa że jestem posiadaczem instrukcji do denena avr-1306 w jezyku polskim. Dostałem ją gdy kupowałem kino domowe w media expert. Jak znajdę trochę czasu mogę ją skopiować i udostępnić.
Pozdrawiam
 

wynio83

New member
Instrukcja

Ja właśnie też zakupiłem ten sprzęt ale niestety bez instrukcji w języku polskim.Czy dotarliście juz może do tej instrukcji, jeśli tak to w jaki sposób?
 

michalryba21

New member
Proszę bardzo o przesłanie mailem instrukcji z góry dzięki michalryba21@wp.pl

Proszę o przesłanie instrukcji do arv 1306 z góry dzięki :hmm:
 

artek 2

New member
Proofit napisał:
Witam!
Tak sie składa że jestem posiadaczem instrukcji do denena avr-1306 w jezyku polskim. Dostałem ją gdy kupowałem kino domowe w media expert. Jak znajdę trochę czasu mogę ją skopiować i udostępnić.
Pozdrawiam
Byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie instrukcji do AVR 1306 wczoraj kupiłem sprzęt ale nie ma instrukcji po polsku. Z góry wielkie dzięki
b.artidotum@wp.pl
 

krecik3

New member
Instrukcja do Danona 1306

Właśnie wczoraj kupiłem zestaw Danona z ampem 1306 , ale mam problem z jego podłączeniem . Na spokojnych filmach wszystko jest ok , ale gdy muzyka daje jakieś głośne mocne dźwięki amplituner się wyłącza i miga czerwona lampka on/standbay . Nie umiem sobie z tym poradzić . Bardzo prosze o odpowiedź co mam z tym zrobić .

Do zestawu dostałem instrukcję w języku angielskim , bardzo proszę więc o przesłanie mi instrukcji po polsku ( jeśli ktoś ją posiada)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
jak kupiliście sprzęt u polskiego dystrybutora napiszcie do niego dostaniecie pl manual bez problemu tak piszą użytkownicy na innych forach
 

Zax93

New member
Kupiłem niedawno 1306 i potrzebowałem instrukcji po pl. Napisałem tak jak mówił spinacz do polskiego dystrybutora i otrzymałem instrukcje. Ciekawostką jest to, że obojętnie czy kupiliśmy u polskiego dystrybutora czy z dystrybucji zachodniej (jak pisał lolek) i tak powinniśmy ją otrzymać/

Podsumowując: wystarczy napisać meila na adres horn@horn.pl z prośbą o wysłanie instrukcji do Denona 1306 i powinni bez problemu nam ją wysłać.
 
Do góry