Instalacja ze spliterem HDMI

matchmie

New member
Witam, mam taką sytuację w pubie, mam 2 telewizory full hd LG, na tych telewizorach chcę jednocześnie puszczać obraz HDMI, mam także wiele nadajników, a konkretnie 3, dekoder polsatu,cyfry+ i swoj odtwarzacz filmow Asus O! Play Pro. Zakupiłem także rozdzielacz HDMI, by nie wyciągać wtyczek ciągle, jak chce zmienić nadajnik, chciałem dodać obrazek ale można linki dodawac dopiero po napisaniu 5 odpowiedzi na forum, a ja jestem nowy.

Problem polega na tym, że kiedy włączam urządzenie Asus, obraz zaczyna migać, cały sprzęte jest sprawdzony pod względem usterek, poprostu te urządzenie Asus jakby się gryzie, nie mam pomysłu już co zrobić, urządzenie jest naprawdę super, ekstra odtwarzacz multimedialny, dałem za niego az 700 zł, do tej pory żadnych problemów, ekstra pakiet wejśc i wyjść, gość w sklepie od rozdzielacza powieział, że tak mają Asusy i że postara się coś znaleźć, ale nie wiem czy mu się uda, czy coś możecie mi poradzić w tej kwesti? Nie chce mi się wierzyć, aby taki producent jak Asus wypuścił urzadzenie za 7 stów, które nie da się rozdzielić. Bardzo dziękuję z góry wam za pomoc ! :)
 

matchmie

New member
No i taki mam, problem leży w tym switchu hdmi, która pozwala podłączyć 3 nadajniki (nie odbiorniki). Chyba źle nazwałem temat, powinno być ze switchem, splitter mój sprawdza się idealnie, switch też, ale nie dla tego asusa :p
 
Do góry