Instalacja gry - problem

darekguma

New member
Bez reklam
Witam Kolegów. Proszę Was o pomoc. Problem dotyczy gry Spore a raczej jej instalacji na kompie z Win7. W specyfikacji gry napisane jest że działa pod XP i Vista (u klegów syna działa na Win7). Wygląda to tak, płyta w napędzie, pojwia się plansza z info o grze, następna plansza to wpis numer seryjnego do gry i przechodzimy do instalacji i tu pojawia sie problem, okno znika i nistalacja nie odbywa się. Próbowałem już kombinowac z trybem zgodności, ale to nic nie daje. Muszę zaznaczyć że w temacie kompów jestem na etapie podstawowym. Gra oryginalna, a co jest dziwne (wkur....em sie już) i zassałem z nata tą samą grę z crackiem i objaw jest ten sam. Dzięki. Pozdrawiam.
 

darekguma

New member
Bez reklam
1) By wyeliminować uszkodzenie płyty skopiuj jej całą zawartość na dysk twardy,
2) wyłącz wszelkiego typu emulatory typu deamon tools,
3) przeskanuj antyvirem kompa,
4) przeinstaluj Windows ;-)

Pzdr.,
(C)G
Skopiowałem płyte na dysk bez problemu i spróbowałem zainstalowac z foldeu i instalka poszła bez problemu lecz gra niedziała (pewno zabezpieczona) ale jak pisałem zassałem ta samą gre z netu z crackiem więc zamieniłem pliki i gra działa. Ale nadal zostaje pytanie, dla czego nie idzie zainstalowac z płyty oryginalnej?. Prosze o info lub rozwiazanie problemu. Dzięki. Pozdrawiam
 

darekguma

New member
Bez reklam
Wczoraj sprawdziłem grę na dwóch innych kompach z win7 i działa bez problemu, wchodzi na to że problem tkwi w moim systemie.
 
Do góry