Inne podejście do tematu

przemo73

New member
Bez reklam
Po kilku latach spędzonych na forum i wielu godzinach przeznaczonych na czytanie oraz analizę wpisów i tematów, mam już pewne wyrobione zdanie. Przy wyborze sugerowałem się tzw. bajerami, ale także obrazem. W tej chwili najbliżej mi do 55pfl6007 (wolałbym6097 ale nie ma go w ofercie).
Gdyby jednak zmienić nieco wytyczne. Powiedzmy, że nie interesuje mnie Smart TV (dokupię dongle MK808 i będę miał więcej za mniej). Głównym kryterium ma być obraz oraz na równi cena/jakość (cena jak najmniejsza). Jeśli cena byłaby poniżej 5tys. będzie dobrze. 3D także jest ważne, jednak musi być pasywne (dzieci). Przekątna 55".
Czy jestem skazany na Philipsa lub LG?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzięki Kiki. Jak bym nie podszedł do tematu, jak nie kombinował i tak wychodzi na Philipsa.
Cytując Sofronowa (jakby to powiedział Anioł): Jak by nie patrzył, dupa z tyłu...
 

przemo73

New member
Bez reklam
No tak, w tym przypadku to prawda. Nawet nie zrażają mnie te problemy o których piszą na forum. W końcu każda marka ma różne kłopoty. Tym bardziej, że Toshiba i LG o porównywalnych parametrach są o tysiaka droższe. A Panasonic E5 nie dorównuje Philipiakowi.
 
Do góry