Infinity Classia

_fresh_

New member
Czy ktoś z Was szanowni koledzy miał możliwośc odsłuchu tych głośników? Wiem, że to nowośc i nie ukrywam bardzo ładny design - ale wiadomo, że podstawowym kryterium winno byc to jak to gra a nie wygląda ;) . Ciekaw jestem jaka byłaby cenka takiego zestawu 5,0 i czy warto w to wchodzic, bo z tego co się orientuję będzie to przedział cenowy Dali Ikon lub Kef IQ. Wasze opinie mile widziane...:)
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
Classia 5.1 około 8-ki !

(mam znacznie tańsze Infinity do KD do sprzedania - zestaw Oreus 5.1 za 1.8k, dla forumowicza opuszczę do 1.6 :))
 

_fresh_

New member
Dzięki Hoodzielec... ale niekoniecznie jestem zainteresowany Twoimi Infinity 8) Właśnie znalazłem ofertę na 5,1 za 7,5 k pln. Sporo kasy za głośniki, ale może warto... :-D
 

Tiber

New member
Przymierzam się właśnie do tych kolumienek więc może ktoś by napisał tu jeszcze coś siekawego? Ja planuję polączyć je z HK255.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
nie szkoda mi, są prawie całkiem nowe, kupiłem nówki okazyjnie, ale nie lubię tak silnego basu jaki prezentują, a konkretnie chodzi mi o jeden podzakres pasma: co nieco uwypuklony dół środka

pewnie lepszy dla mojego gustu efekt osiągnąłbym kupując wysoki model ampli CA zamiast niskiego HK, ale nie mam teraz tyle kasiory

a zamiast Oreusów mam już Mordaunt-Short Genie, na czas przejściowy dopóki nie uzbieram na Tannoy Arena

stąd niezwykle okazyjna cena na zestaw Infinity - polecam, mogę przesłać real foto
 
Ostatnia edycja:

Tiber

New member
Byłem dziś obczaić classi'e w MM i dotarlo do mnie, że to straszne klocki. Na fotkach wygladaja zgrabnie ale w realu okazalo sie, ze to kawał kolumnye - 123cm!. Moj pokoj ma jakies 18m2 i zaczynam sie obawiac, ze rozniesie mi go w kawalki jak je odpale. Kupuje je przyszlosciowe do nowego mieszkania ale napewno jeszcze dlugo pograja na starych smiecach dlatego mam pytanie czy da sie tego sluchac w mojej dziupli?
 
Do góry