inFamous 2

gadulinho

New member
Bez reklam
Pozwolę sobie rozpocząć nowy wątek poświęcony grze inFamous 2. Dla mnie pierwsza część to najlepszy sandbox w jaki grałem (nie grałem jeszcze w RDR, ale nie pali mi się szczerze mówiąc do tego tytułu).

Doczekaliśmy się w końcu pierwszego gameplayu z inFamous 2, na którym to możemy zobaczyć zadymę, jaką Cole będzie siał na ulicach New Marais. Tak jak zapowiadali twórcy gry, oprawa uległa znacznej poprawie, zaś główny bohater cudownej „metamorfozie”.

Rewelacyjny gameplay:
InFAMOUS 2 Video Game, Exclusive Chase Gameplay HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Oficjalna strona gry:
inFAMOUS 2
 

Peek

New member
Bez reklam
No graficznie fajnie, miejmy nadzieję, że w finalnym kodzie będzie ona stała na poziomie Uncharted 2 po tym filmiku raczej jest troszke słabiej, ale niedużo. Bardzo fajnie udało się przeniesienie akcji z zapyziałego miasta do sterylnego miasteczka nad morzem. Kapitalna zniszczalność otoczenia.

Będzie hit.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dużo słabiej !!! nie kumam dlaczego takie porównanie ?
Może mam gorszy dzień ,lecz ja nie dostrzegam niczego fajnego ,nowego w sumie słabo :roll:
 

arczik

New member
smialo stwierdzam ze jedynka to najbardziej grywalna pozycja z jaka mialem stycznosc - czekamy na numer dwa z niecierpliwoscia :)
 

orhm

New member
Oj

Jedynka mi się nawet podobała. Dopóki nie zaczęły się powtarzać fragmenty miasta.
Film z gameplaya dwójki jednak wydają mi się trochę... słaby? sztuczny? nijaki?
No i w dzisiejszych czasach brak wersji multi (nie żebym był wielkim fanem) nie wróży chyba grze tego typu wielkiego sukcesu. Chciałbym się mylić.
 

debeef

New member
Bez reklam
Także nie przepadam za sandboxami, ale jedynka mnie wciągnęła bez reszty, jednak jak nie zmienią wyglądu głównego bohatera to nie będę za bardzo napalony na ten tytuł...z gościa który stał się twardzielem zrobili młokosa-cwaniaczka...
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc po tym gameplayu mój zapał osłabł, na E3 to się prezentowało lepiej (grafa itd.) w dodatku ta sama denerwująca czcionka przy robieniu combosów.

Ale mają jeszcze kupe czasu miejmy nadzieje, że wyszlifują na glanc.
 

mietek099

New member
Dla mnie grafika prezentuje się rewelacyjnie. Widać m.in. zajebiste i efekciarskie zastosowanie filtrów podczas walki. Otoczenie też niczego sobie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja dzisiaj sobie odkurzyłem półkę z grami i znów pozachwycałem się jaką znakomitą grafikę można z PS3 wycisnąć (na przykładach Uncharted 2, God of War 3, Resident Evil 5 i wielu innych), a także ile fantastycznych fabularnie i klimatycznie gier w tej generacji ograłem. Jedno jest pewne, jeśli się chce to można wycisnąć z PS3 rewelacyjną grafikę co pokazuje powyzszy gameplay (tylko pewnie poprawią to przycinanie).
 

Peek

New member
Bez reklam
Z cichacza? Jedynka była super (początkowo mi sie nie podobała, ale w tym roku przysiadłem, żeby skończyć i nie mogłem odejśc od PS3), w dodatku exclusive Sony, więc nie może być klaspy ;)

Ja nie ściągam dema, żeby sobie nie psuć zabawy, A jak w demku graficznie? Jak Uncharted 2?
 

pa3

New member
Bez reklam
Z cichacza? Jedynka była super (początkowo mi sie nie podobała, ale w tym roku przysiadłem, żeby skończyć i nie mogłem odejśc od PS3), w dodatku exclusive Sony, więc nie może być klaspy ;)

Ja nie ściągam dema, żeby sobie nie psuć zabawy, A jak w demku graficznie? Jak Uncharted 2?

Heh, ok ale nie powiesz mi że na nieSławnego jest taki hype jak na K3 czy U3.

Zresztą trzeba przetestować osobiście :eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
No hype mniejszy, ale gra też bardzo dobra. Uncharted stało się z miejsca hitem, taką nową Larą Croft tej generacji w dodatku w przepięknej oprawie, Killzone zyskało popularność dzięki grafice tak naprawdę.

A Infamous (jedynka) przeszła bez większego echa, wielu się podobała, ale tez wielu się nie podobała. Ja przed tegoroczna Wielkanocą przeskoczyłem z tego drugiego obozu do pierwszego, bo własnie dla dwójki chciałem skończyć jedynkę, której druga połowa baaaardzo mi się podobała, dlatego nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że dwójeczka będzie jednym z wiosennych hitów - znowu doskonały model grania, w piękniejszej oprawie i nowymi mocami.

Jak dla mnie InFamous 2 zamyka moją liste zakupów do września, a nie pamiętam, żeby pierwsza połowa roku była tak strasznie mocna (ograłem Killzone 3, Bulletstorm, Crysis 2, nowy Motorstorm, LA Noire, Shift 2 i Dirt 3).
 
Do góry