ImageMixer Problem

GiantE23

New member
Witam serdecznie, od dzisiaj jestem posiadaczem kamery HG20 ;). Niestety nie mogę capturować filmów na komputer. Mogę je normalnie przegrać ale to będzie w mts. Zainstalowałem ImageMixer 3 SE, wszystko zrobiłem jak trzeba z instrukcją, po kolei i w ogóle, wykryło kamerę, kliknąłem na bibliotekę, aby zgrać pliki na komputer a tu klops. Po zaznaczeniu dysku z kamery program nie ładuje plików tylko stoi w miejscu jakby się zaciął nie mogę na nic kliknąć bo niby coś robi ale niestety po 20 minutach jest tak samo. Bardzo prosiłbym o pomoc!;(
 

jedruch

New member
Witam.
Może to pytanie nie w tym temacie ale powiedz jak zainstalowałeś ImageMixer
bo ja nie mogę przebrnąć przez uzyskanie klucza przez internet po wpisaniu numeru seryjnego kamery. Wyskakuje mi błąd. Odnośnie Twojego problemu to na stronie Pixela są poprawki do ImageMixera3 SE poprawiające niektóre błędy w wersji 1.1.
Pozdrawiam
jedruch
 

GiantE23

New member
Uhh nie było z tym kłopotu raczej. Wpisałem nr seryjny kamery i nie potrzebowałem później żadnego klucza, tylko zainicjowało mi coś przez internet. Zaraz zobaczę stronę tego Image Pixera
 

GiantE23

New member
Chciałem jeszcze nadmienić że właśnie problem leży w tym że pliki nie chcą przegrać się na komputer, a nie, że bilbioteka muli bo to może być właśnie problem, że próbuje pliki z kamery w bilbiotece włączyć. Jak próbuje zapisać filmy na komputer to jest chwile reading i koniec nic więcej się nie dzieje. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Ani kamera ani kompyter nie wykonują żadnej pracy.
 

orka_37

New member
GiantE23 napisał:
Witam serdecznie, od dzisiaj jestem posiadaczem kamery HG20 ;). Niestety nie mogę capturować filmów na komputer. Mogę je normalnie przegrać ale to będzie w mts. Zainstalowałem ImageMixer 3 SE, wszystko zrobiłem jak trzeba z instrukcją, po kolei i w ogóle, wykryło kamerę, kliknąłem na bibliotekę, aby zgrać pliki na komputer a tu klops. Po zaznaczeniu dysku z kamery program nie ładuje plików tylko stoi w miejscu jakby się zaciął nie mogę na nic kliknąć bo niby coś robi ale niestety po 20 minutach jest tak samo. Bardzo prosiłbym o pomoc!;(
Mam tez problem z tą kamerą! Wprawdzie udało mi się zgrać film na kompa i od razu zgrałam na płytę jest ok. Ale cóż z tego jak bym chciała zrobić coś fajnego to... lipa. Dlatego kupiłam pinnacle 12 i co? ! Teraz mam problem!! Nie widzi tej kamery!!! Chyba sobie polepszyłam:( Mam jeszcze pytanie czy macie imageMixer do Hg20 w wersji polskiej (jest napisane że powinno być ale ja nie mam jak zadzwoniłam do Canona to rozkładają ręce i obarczaja winą sprzedawcę)
Pomóżcie!!!
 
Do góry